Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Éjjeli nasinak mit ajánlotok?

Éjjeli nasinak mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

A párommal már alapból elég későn vacsorázunk (10-11), de ha filmezünk, s tovább fenn maradunk, akkor még a vacsi maradékot v valami mást is eszünk éjfél-1, esetleg 2 körül. Fel is jött ránk néhány plusz kg.

A vacsora időpontját korábbra fogom tenni, de mivel későn fekszünk, muszáj valamit enni. Nyers zöldség jó?


2017. máj. 17. 07:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%

Jövőre meg jön a fogyókúrás kérdés.

Egyél pörköltet.

2017. máj. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
57%

Én szoktam este későn nasizni és szerintem ha készítesz egy finom gyümölcs tálat ( eper, Barack, alma...stb) és mondjuk egy kis tejszínhabot nyomsz a tetejére meg is van az egészséges nasid!

Vacsorára pedig nem kell egészségtelenet enni egy finom tojásrántotta salátás tállal nagyon jól tud esni!

Remélem segítettem! :) :)

2017. máj. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%

A legjobb lenne a semmilyen nasi, illetve 6-kor vacsizni, és utána semmit sem enni. Ez alvás szempontjából is jót tenne.

De ha feltételnül rágcsálni akartok valamit, akkor a nyers zöldségek jók, pl. ubi (kovászos is), sárgarépa.

2017. máj. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
6 utanni fassagot elfelejteni, ne nassiz, de ha nem birod ki esetleg mehet egy turmix kazein.
2017. máj. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
jeeeezus isten! gyumolcs es tejszinhab estere?????
2017. máj. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
A legegészségesebb éjjeli nasi: semmi, kenyér nélkül.
2017. máj. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Szénhidrátcsökkentett denevér...
2017. máj. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Honnan szerezzek denevért, Kedves utolsó?
2017. máj. 17. 11:51
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem nem muszáj valamit enni korai vacsoránál, persze embere válogatja, ezt ti érzitek.


Én salátát ennék, esetleg sajtkockákkal. Ez a tipikus éjjeli ételem, amennyiben rosszul jön ki a lépés, túl szolid a vacsorám s kicsit megéhezem 1-2-kor (bár ezt igyekszem elkerülni s el is tudom, ha akarom). De ez nagyon szolid, éhes embernek nem biztos, hogy jó, de egy rendes nap után nem logikus számomra a nagy éhség. Ha pedig mégis van, de jól működik az éhségérzetetek s tükrözi az igényt, akkor nem eszitek magatokat túl. Esetleg, ha este kell több, máskor egyetek kevesebbet. Ha nem laktat így eléggé az étrend, változtassatok rajta valamelyest. Egyéni, kinek mi való.


Én inkább megtartanám a későbbi vacsorát, ha az úgy jobb.

2017. máj. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Velem is előfordul, hogy ilyen későig fenn vagyok, bár igyekszem minél ritkábban. Én mindig 8-kor vacsorázom, elég laktató ételeket (hús vagy máj sok zöldséggel, fehérje+zsír van benne épp elég, ch változó). Ezzel többnyire nem éhezem meg éjszaka sem, tehát ha sokáig fenn maradok (akár 3-4 óráig), akkor is simán elvagyok úgy is, hogy csak vizet iszom.

Más lenne a szitu, ha szénhidrátra alapoznám a vacsorát, attól nagyon meg tudok éhezni már 1-2 óra elteltével is.

Az éjjeli evészettel jobb vigyázni, bár eleve az alvás is elég fontos, ha valaki nem akar hízni.

2017. máj. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!