Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem hat az ABC fogyókúra?

Miért nem hat az ABC fogyókúra?

Figyelt kérdés

Ez a 4. hét

Az első " ráhangolódó szakaszban" fogytam 2,5 kg-ot a második, lúgosító héten 3,5 kg-ot (leves hét volt)(soha többé)most a zsírégető szakaszban vagyok. A 3. héten egy deka se ment le (igaz menstruáltam) a mostani hét -1 kiló.

Elég sokba van ez és az első hónapra többet vártam. Van valakinek valami ötlete?


2010. máj. 17. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden fogyókúrában vannak szakaszok, amikor a fogyás leáll, és tartod a súlyod.


7 kiló mínusz egy hónap alatt, szerintem nagyon jó eredmény!

Talán túl jó is, ugyanis a hosszútávú és tartós fogyáshoz (ha jól tudom) Heti 0,5-1 kg vesztése javasolt.


De azt nem mondhatod, hogy nem hat a diéta. Viszont, ha abbahagyod, lehet hogy visszaszedsz pár kilót. :S


De ha nem bírja a pénztárcád, próbálj meg valami olyan diétát keresni, amely olcsó, hétköznapi ételeken alapszik, nem mindenféle különlegességekben.

2010. máj. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm!

Azért gondoltam,hogy kezdésnek sok lemegy mert tetemes súlytöbbletem van. Nem fogom végig ezt csinálni, kezdésnek szántam, aztán folytatom magamtól.

2 éve lefogytam 33 kilót, 9 hó alatt, de megtartani nem sikerült, egy év alatt visszajött a fele. Mostanra szántam el magam újra.

2010. máj. 17. 12:36
 3/3 anonim válasza:
A fenti módszert nem ismerem, viszont valami mást igen. A testkontrollos étrend nem klasszikus értelemben vett fogyókúra (amit hetekig csinálsz, és aztán abbahagyod), hiszen végleges étrend és életmódbeli változtatás, viszont eléred az ideális testsúlyod (ha kövér voltál fogysz), azaz kövér biztosan nem leszel, és emellett egészségvédelem szempontjából rengeteget teszel magadért (Harvey és Marilyn Diamond féle testkontroll módszer). Ajánlom szeretettel :)
2010. máj. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!