Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Saját testsúlyos edzéssel is...

Saját testsúlyos edzéssel is formálódhatnék?

Figyelt kérdés

Nem igazán kell fogynom (170cm/55kg), nem vagyok kövér, csak olyan alaktalan. Futni szoktam heti 3-4x, de olyan plötyi vagyok, olyan 'vékonyan hájas'.

Guggolok, plankingelek, hasra edzem itthon, de úgy érzem nem sokat érek ezekkel el, a legtöbb jó alakú nő nehéz súlyokat emel, én viszont sajnos nem engedhetem meg magamnak a kondibérletet.


2017. máj. 25. 13:29
 1/5 BobooZo válasza:

Figyelj oda az étkezésre.

Hanyagold a cukrot, fehér kenyeret.


Saját testsúllyal is tudsz magadon alakítani.

Használj vízzel töltött műanyag üvegeket, ha súly kell.


Kitartás kell hozzá.

2017. máj. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ami a legfontosabb az a kajálás,csinálhatsz bármit ha nem eszel megfelelően sosem lesz olyan feszes tested mint amilyet szeretnél.

Én saját testsúllyal (HIIT) és 2X5 illetve 2X10 kg-os kézi-súlyzókkal edzem a futás mellett.

Kondiztam is de egész egyszerűen nem jött be,untam,nem kötött le és nem éreztem benne a kihívást.


Kb 3 éve tértem át erre amit most csinálok,sokkal jobban élvezem,fényévekkel jobb az erő-állóképességem és szépen leszálkásodtam elég rövid idő alatt.

Hozzáteszem az emberek 90% nem hiszi el,hogy nem járok konditerembe...mondjuk ez nekem dicsőség,nem nekik.

2017. máj. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress rá Péntek Enikőre!
2017. máj. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, a saját testsúlyos edzéssel is meg tudod adni a testrednek a megfelelő terhelést. Súlyzókkal optimálisabb, de ha még csak nem is akarod maximálisan és a lehető leggyorsabban (persze ez mindig lassú) kigyúrni magad, akkor ez önmagában nem kell, hogy zavarjon.


Amúgy a súlyzók sem drágák, egy kezdő még különösebb eszközök nélkül is el tud jutni valameddig, bár nekem már 1 év komolytalankodásnál is hiányzik egy fekpad s ez-az... De karra gyúrni nem kell sokminden, húzózkodni úgyse bírnék egyet sem.

2017. máj. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen,Péntek Enikő a királynő!
2017. máj. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!