Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogok fogyni, ha napi szinten...

Fogok fogyni, ha napi szinten kb.1100 kalóriát eszem, és nem figyelek az ételek zsír-szénhidrát-fehérje egyensúlyára?

Figyelt kérdés
2017. máj. 26. 06:54
 1/5 anonim válasza:
100%
Fogsz fogyni. Viszont nagyon nem mindegy, hogy miből. Majd leadsz egy kis izmot, meg esetleg valamennyi vizet és a zsír meg rajtad marad. Szerintem így nem annyira éri meg, de te tudod.
2017. máj. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Fogyni fogsz,maximum érezni fogod,hogy valami nem oké.

Puffadás,kisebb v nagyobb hormonzavarok,fáradtság,levertség és sorolhatnám.

Persze az is lehet,hogy semmiféle bajod nem lesz.

Végszóként pedig, az 1100 kcal marha kevés.

2017. máj. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogyni fogsz csak baromi egészségtelenül...igazából utána kéne olvasnod a dolognak, ennél bonyolultabb és az 1100 kcal nagyon kevés.
2017. máj. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ajanlom,napi 1200kcalt minimum vigyel be.Kulonben eleted vegeig ennyit kell enned mert ha majd kesobb tobbet eszel akar 200kcallal is,hizni fogsz.Magaddal bszol ki ha ezt most elkezded.
2017. máj. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát mindenkinek azt ajánlom figyeljen a súlyára, ne hízzon el. Utánanéztem, látom nem lesz a fogyás olyan egyszerű mint gondoltam. Köszi a válaszokat.
2017. máj. 26. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!