Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek még hogy beinduljon...

Mit egyek még hogy beinduljon a fogyas?

Figyelt kérdés
reggelim az ilyen magvas muzlibol all,ebedre nem dietas kajat szoktam mer hanem fozelek teszta ilyesmik.de este csak tukortojas 2 db.vagy parolt brokkoli natur csirkemellel.meg napkozben gyumolcsot is eszem.heti ketszer kardiozok fel orat mivel munka utan ki vagyok faradva.a sulyom megse megy le.mondanatok egyszeru dietas kajakat mert mar unom a csirkemmellet majdnem mindennap.

2017. máj. 30. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ártana, ha számolnád a kalóriákat (ehhez tökéletes a kaloriabazis.hu) és nem hülyeségeket ennél. A müzli például egy hizlalós kaja, egyszerűen nem értem, miért gondolja mindenki, hogy az belefér egy fogyókúrába. A gyümölccsel sem árt vigyázni, az sem fogyókúrás! A tészta meg pláne nem. Aznem fogyókúra hogy full kalóriás kajákat zabálsz és mellette még csirkemellet is eszel...
2017. máj. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első, bármi beleférhet a fogyókúrába... Nincs étel, ami mágikusan megakadályozza a kalóriadeficitet.

S mindennel kell vigyázni, ha úgy nézzük.


Kérdező, nincs "diétás kaja",illetve kinek mi az. Ez még keret- és helyzetfüggő is, nemcsak emberfüggő... No meg diétafüggő... Ami nekem diétás, az neked lehet kerülendő és fordítva.

Speciel én tojást eszem. Rántotta, tojáspörkölt, piskótatorta, bármi, csak ne legyen túl szénhidrátos (egy kis gluténmentes liszt nekem néha belefér). Engem ez laktat (sokakat laktat, mert fehérjedús és zsírdús), tápanyagtartalma is OK... De lehet, hogy neked hús lenne jobb, nemcsak csirkemell létezik s a köret is lehet sokféle. Vagy ehetsz túrót.

2017. máj. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A müzlit eredetileg beteg, legyengült és lesoványodott emberek feltáplálására találták fel. Kiváló étel, de nem feltétlen és nem minden változatban fér bele fogyáskor. Én mondjuk pont ezt megtartottam anno, de nem biztos, hogy működik másnak is.


Csirke helyett ehetsz nyugodtan pulykát, halat, tofut, túrót stb....


De mivel semmilyen mennyiséget nem írtál, valójában gőzünk sincs, hol csúszik el az étrended...

2017. máj. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a reggeli muzlim se sok kb 2deci tejbe rakok egy marek muzlit,ilyen magos fqjtat szoktam nem ilyen csokis feleket.az ebedem se sok ami barmit takar.nem annyiteszem hogy teljesen elteljek ebedre sem.a vagyora meg egy szelet kisebb csirkemell 3-4 db brokkolival.szoval nem sok semmibol,valamikor este 10kor mar.ehes vagyok de nem eszem akkor mar.6-7utan mar semmit amugy sem
2017. máj. 31. 14:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor az is lehet, hogy bőven koplalás kategóriába kerültél és egyelőre a szervezeted vésztörvényszéket ült és nem akar fogyni az istennek se, ha ennyire nem kap tápanyagot.
2017. máj. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!