Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 120Kgsan mennyi kaloriát kell...

BioTech1997 kérdése:

120Kgsan mennyi kaloriát kell bevinnem súlyom csökkentéséhez? Mikor Mennyit Mit kéne ennem ahoz hogy a fogyás beinduljon milyen időközönként?

Figyelt kérdés

2014. nov. 3. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán inkább azon kéne gondolkodnod, mennyivel kell CSÖKKENTENI a megszokott kalória-bevitelt?
2014. nov. 3. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Épp ezért kérdezem :)

Úgyhogy ha nem tudsz valami okosságot mondani akkor ne írj inkább :)

2014. nov. 3. 06:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 1300 kalóriával kezdtem 120 kilósan, mellette heti 4x1,5 óra konditerem.

Mondjuk én nem 3000 kaloriától híztam el.....

2014. nov. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Pedig jól mondta az első válaszoló és te letorkoltad. A fogyás első eleme, hogy a fogyni akaró gondolatai ne a bevitel mellett forogjanak. Ezért a mondanivaló megfogalmazása mindig árulkodik a kérdező hozzáállásától. Szerintem első körben megpróbálhatnád a léböjt kúrát ill. annak változatát, amikor csak frissen sajtolt zöldség- és gyümölcslevet vagy akár nyers, akár főzött, sütött formában telítő zöldséget eszel: káposzta, cékla, sütőtök. Ezek viszonylag kevés kalóriát jelentenek (ha értékkel fogyasztod), ugyanakkor a sok növényi rost megmozgatja a beleket.
2014. nov. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Korábbi kérdéseket látva a kérdezőnek fogalma sincs semmiről, nagyon durva, egészségtelen elképzelései vannak.


Ami az egyszerűbb, hogy apróbb változtatásokkal kezdeni, miközben normális oldalakról minél több infót begyűjteni.

Üdítők, cukrozott teák helyett vív vagy cukrozatlan tea; csokiból minimum 70%-os maximum napi egy kocka; süti, nápolyi, csokis keksz, chips és egyéb nasik nyilván tiltólistásak; sült krumpli helyett főtt, fehér rizs helyett basmati, durumtészta; péksütiknek pá-pá, főleg a csokis, pudingos, lekváros fajtáknak stb.

2014. nov. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Márpedig -nem ellentmondásért- ragaszkodom előző hsz-emhez!

Neked kell ismerned eddigi kalória-beviteled.

Találgatva gondolom, eddig mindent megettél, ami izlett, vagy megkivántad.

Önmagadban kell először rendet tenni - és ha megtetted, segíthet rajtad más!


.

Leírsz egy kérdést, aztán ennyi.

Mozogsz-e, vagy csak az asztal-hűtő-asztal a napi mozgásod?

Felmérted-e magadban -én amúgy nem vagyok rá kivácsi-, hogy szükséges-e az a nasi mennyiség, ami naponta lecsúszik?

.

Feltételeztem előző hsz-em elég érthető, nem volt az.

Remélem, kibővítetten már teljes lett válaszom!

(Zárójelben: ha te nem tudsz/akarsz változtatni, megragadsz a "jó lenne, ha" állapotnál, konkrét számokat itt hiába ír is, hiába hoz személyes példákat.)

2014. nov. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

kaloriabazis.hu

Kezdetnek beírhatod,hogy most mennyi kalóriát viszel be.

Majd ki is számolhatod, mennyi lenne az ideális.

És rávezet a sportolásra is.


Sok sikert:)

2014. nov. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!