Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olyan vékony akarok lenni...

Olyan vékony akarok lenni mint ez a lany?!

Figyelt kérdés
Szerintetek ha ez a lány 170 centi akkor hány kiló lehet? (Énis 170 vagyok és ilyen vékony akarok lenni).

2017. jún. 2. 15:34
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
A link lemaradt. Tessék: [link]
2017. jún. 2. 15:36
 2/29 anonim ***** válasza:
64%
Ez nem vékony, ez soványság... Ha ilyen undorító akarsz lenni, akkor hajrá :D Szerintem egy nőben az a lényeg, h segge-melle legyen! Csontvázakat senki sem szereti :)
2017. jún. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
79%
Ne legyél ilyen. Ronda is, egészségtelen is.
2017. jún. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Egyikőtök se a kérdésre válaszolt.
2017. jún. 2. 15:43
 5/29 anonim ***** válasza:
76%

Te jó ég,ez undorító!

Ha ilyen akarsz lenni,hajrá!

Hogy hány kilo lehet?

Lehet kb. 44 kg,vagy még sokat is mondtam.

2017. jún. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
71%
Jó, akkor legyél ilyen, ne egyél egész nap semmit, hánytasd magas, sportold ki a beledet, legyél anorexiás, nézz ki csontsoványnak, és halj meg. Igazad van. Ez tényleg okosabb döntés.
2017. jún. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
86%

Na akkor válaszolok:


Ez a lány a képen nem a tornától és diétától ilyen vékony, hanem attól mert a genetikája ilyen és csak egy pózer a tornateremben... Ha neked nem ilyen a genetikát akkor te fejre is állhatsz, koplalhatsz is ,akkor sem leszel ilyen undorító vékony! Még 1x hálás is leszel ezért!

2017. jún. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
66%
Javítom: Ha koplalsz és anorexiás leszel akkor még meg van rá az esélyed, de ha a koporsódba akarod verni a szögeket, akkor próbáld meg..
2017. jún. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

3-as: Szentem 44-nel azer tobb mert baratnom 169 centi es 45 kilo es ennel vekonyabb szvl szerintem olyan 49-50. Nem?

4-es: Te s.e.g.g.f.e.j. Miert kene eheznem es meghalnom? Ez a lany nem ugy nez ki mint aki ehezik vagy barmi ilyesmi. Csak egeszsegesen eszik es sportol es ez latszik is rajta szvl ennyi. Ha nem a kerdesre valaszolsz akkor ne irjal.

2017. jún. 2. 15:54
 10/29 A kérdező kommentje:
Hat azert marhara latszik rajta hogy sportol. Es de nekem is ilyen a genetikam, rengeteget eszem megis vekony vagyok. (54kg vagyok es azert kerdeztem h megtudjam mennyit kene fogynom). En igy akarok kinezni, vekonyabban es edzetebben.
2017. jún. 2. 15:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!