Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a vastag comb...

Mit lehet tenni a vastag comb ellen, és a narancsbőr ellen?

Figyelt kérdés

Lehet hogy nem ez a legjobb témakör, bocsi. Először is. 164cm, 52kg vagyok, derekam karcsú, van mellem, és a csípőm is pont jó.A 90 60 90 cm-ben benne vagyok, viszont a combom, és a fenekem nagyon rossz. A combom 54cm, ahol a legvastagabb, a fenekem meg kb. 89cm.

Már fél éve elhagytam a cukros ételeket, cukros üdítőket meg alapból sosem ittam. Fehérjéből viszek be a legtöbbet, és eszek sok gyümölcsöt zöldséget, kb. 1500kcal a kalóriabevitelem naponta. Napi 30 perc szobabiciklizek, és elég mozgásgazdag az életem.

Zsír, és az a fránya narancsbőr viszont nem kímél. Mit tudok még ezen felül tenni?



2017. jún. 4. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:

A narancsbőr is mutatja, hogy túl kevés a kalóriabeviteled.

[link]

2017. jún. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Itt is 1500at mutat...
2017. jún. 4. 10:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó èletmódot követsz! :D

Én bízom benne,hogy lefogom adni a felesleget!

Előbb-utóbb elfog tűnni,csak várd ki a végét ;)

Nem hipp-hopp jön el az idő,de eljön!

Nincs más dolgod,mint várnod.

Egyébként gugolással elég hamar elérheted,azt hogy izmosodjon a feneked és ne legyél narancsbőrős.

De lehet kapni krémet is a narancsbőr ellen,hátha használ.

Valószínű kb. 15 éves lehetsz vagy e körül. Szóval még nősz is,akkor nincs nagyon aggódni valód.

Sztm. Jó úgy ahogy vagy,szeress a bőrömben lenni!

2017. jún. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bőrödben*
2017. jún. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy mutat 1500-at? Hány éves vagy, és a tevékenységeket hogy állítottad be? Mert én akárhogy variálok, 1700-at legalább kihoz.
2017. jún. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az izom zsír test összetételen kellene javítani.

Felszednél 5-7 kiló izmot és leadnál 4-5 kiló zsírt.

Kb 8 hónap-1 év kellene rá és a végeredmény lehetne ugyanez a méret,csak zsír és narancsbőr mentesben és feszesben.

2017. jún. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy általában azok írják a szuper kommenteket, akiknek alapból nincs narancsbőrük. Én őszintén tudom mondani, hogy mindent kipróbáltam...kb 8 éve foglalkozom azzal, hogy elérjem azt az alakot, amire mindig is vágytam, de őszintén már rettentő fáradt vagyok ettől...meg az erről való témázástól is.

Csináltam szálkásító diétát, tömegnöveltem, mindennel próbálkoztam. Az izomszázalékom magas, viszont a narancsbőröm nem tűnt el....meguntam és visszatértem az "átlagos" táplálkozásra (ami nálam főtt étel, itthon elkészített dolgok, csak nem betegesen figyelve a makrokra) és kétszer annyi narancsbőröm lett, mint előtte...

Néha azt kívánom sose kezdtem volna el ezzel foglalkozni...

Szóval ha szeretnél lelki békét magadnak, ajánlom, hogy inkább a belső értékekre helyezd a hangsúlyt és ne billenjen át a mérleg arra az oldalra, ami csak a fizikai megjelenésedről szól. Élhetsz te úgy is egészséges életet, hogy természetesen a belső ösztöneidre hallgatsz és nem tömöd tele a fejed az interneten található (rengetegszer téves) információhalmazzal.


Mindenkit agyon manipulál a média és a divat, pedig ez az egész 90%-ban biznisz. Annyi nehézség van az életben, ne vegyünk magunkra fölöslegesen még többet.

De ez csak a személyes véleményem. Természetesen mindenki úgy tesz, ahogy jónak látja. Béke veletek, puszi!

2017. jún. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!