Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat ajánlanát...

Milyen gyakorlatokat ajánlanátok (jóga, abs. Stb) reggelre és későbbre ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés

Szóval pinteresten, tumblr-ön..stb. vannak ezek a "8 perces, 10 perces.." stb. edzések. (pl. [link] ) de nagyon sok van belőle és nem tudom melyik lenne a legjobb nekem..

Keresek reggelre egy rövidebb jógás verziót kezdőknek és egy rövid edzést valamint későbbre egy hosszabbat. Fogyni szeretnék -főleg hasról, combokról- (69 kg-ról indulok és legalább 55-re szeretnék lefogyni, lehetőleg mielőtt megöregszek :D)és a karjaimat erősíteni. Az étkezésre igyekszek jobban odafigyelni. (esetleg ha van, diétás reggeli tippek is érdekelnének!)

Minden reggel biciklivel járok munkába és fizikai munkát végzek, sokat álldogálok szóval nagyon hosszú edzésekhez nincs energiám ezért is érdekelnének ezek a rövidebbek.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2017. jún. 4. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:

eloszor is olyan nem letezik hogy foleg hasrol es combrol

lehet hogy a legtobbet a melleidbol veszited... de ebbe ne menjunk bele

ezek a 8-10 perces dolgok csak bemelegitesnek szamitanak

legalabb is nalam egy 10 perc kocogas a bemelegites a masfel oras kondi elott

tehat ilyen edzesek semmik,tobbet ér a bringa,kocogás vagy taposas ,tehat ilyen kardio edzesek de azok fel orasak legyenek legalabb

kar erősítésre meg kondizni kell,sulyzokkal vagy terembe mas eszkozokkel

es hiaba hogy kezdő vagy,mindenki azt gondolja hogy ha kezdő akkor eleg ilyen keves mozgas mint edzes

csak hogy aki ért hozza azaz edző az nem ezt gondolja,en anno elmentem edzohoz eletemben eloszor jartam teremben es masfel oran at edzett engem ugy hogy alig hagyott pihenni,tehat ha valamit el akarsz erni ahhoz azert meg kell eroltetni magad

en majdnem 80 kilo voltam a 160 centimhez ,55-re

2017. jún. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!