Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit lehet fogyni így kb 1...

Mennyit lehet fogyni így kb 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés

98 kg vagyok ès 164 cm. Leszeretnèk adni 30 kg-ot december vègèig. Az ètrend megvan, hogy min kell változtatni ès mit egyek inkább. A mozgásra pedig videókat találtam, testre,lámra ès hasra. Ez így együtt 25-30 perc. Szünetben a reggelemből ès az estèből azt a 30 percet a tornára szánom. Minden másnap pedig 30 perces kardiót fogok csinálni dèlután. Ezt ilyen intenzitással 1 hónapig fogom csinálni, szerintetek mennyi fog lemenni? Persze eztán sem fogok leállni, augusztus közepèn megyünk a Balatonra szval már 90 kg alatt szeretnèk lenni. Van arra a 10 kg-ra 2 hónapom. Szval a kèrdèsem akkor, hogy a fent leírtak alapján 1 ès 2 hónap alatt mennyit lehet fogyni kb mert ugye nagy súlyból is megy. Meg a bőrömet sem szeretnèm ha lógna, arról is olvastam, hogy a hideg-meleg vizes tusolás segít+2 l víz naponta. Meg a citrommal bedörzsölni a combot,hasat mert a savassága miatt összehúzza a bőrt es sok a C-vitamin.

Jah ès mivel 2 kistesómmal leszek egèsz nyáron biztos ,hogy nap mint nap biciklizès ès sèta is lesz,nameg ott a játszótèr. :D Előre köszönöm a válaszokat. :)



2017. jún. 5. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:

A hideg-meleg tus meg pláne a citrom felejtős, semmit nem csinál a bőröddel.


Heti 1 kg fölé semmiképp nem érdemes menni, én nem bántam meg az extrém lassú fogyást - kb. havi egy kiló volt a stabil súlyveszteség, összesen 17 kg. De feszesebb vagyok 32 évesen, mint gimnazistaként, pedig akkor nagyon karcsú voltam.

2017. jún. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pedig azt hitten azok jók. Na mind1.

Vègső esetben ha csúnya lenne gyűjtenem kell a plasztikára. Köszi

2017. jún. 5. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!