Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mir rontottam el? Nem értem.

Mir rontottam el? Nem értem.

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy leállt a fogyásom és nem tudom miért. Itt az étrendem: hétköznap--->

Reggeli: 1 jogobella sima gyümölcs joghurt csak más ízekben, teszek bele pár szem szamócát vagy meggyet vagy pár db kis almakockát meg 2 evőkanál teljes kiőrlésű búzapelyhet

Tízórai: 3 abonett

Ebéd: 1 korpás kifli, benne egy kis vaj, szalámi, uborka

Itthon eszek ha hazaérek zöldséget+csirkemellet vagy barna rizst és halat.

Este még szoktam gyümölcsöt enni pár szem meggy vagy cseresznye.


Mozgás: másfél óra edzés+másfél óra séta MINDEN NAP.

Akkor mi lehet a gond?

Hétvégén annyi a változás hogy tojásrántottát eszek 3 tojásból meg egy korpás vagy t.k. kifli/zsömle.

Mi lehet a baj?


1 héten fogytam 2,5 kilót, 2. héten 1,7 kilót a többit nem tudom de 88,5 kilóról indultam és most vagyok 84,4. Ez egy hónap volt, múlt héten meg semmi nem ment le.

Mit csinálok rosszul?


2017. jún. 6. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem koplalsz, de mivel tempósan fogysz, nem tudom, mi a gondod a fogyási ütemmel.

Csak mert egy héten nem mutat a mérleg semmit, még fogyhattál remek tempóban, a testsúly kilókat ingadozik, ez normális.

1 hónap alatt 4 kiló az remek, bár nem tudom, ebből mennyi a zsír. Nem várhatsz többet reálisan, hacsak nem tudod, hogy sok vizet és salakanyagot vesztettél.

2017. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azért tényleg egyél többet, mert koplalni eleve egészségtelen, de be is lassulhatott az anyagcseréd... Ezen segíteni kell.
2017. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem csinálsz rosszul minden fogyás leáll, akár hetekre is. A szervezeted hozzászokik a kevés evéshez. Furcsa mód akkor indul meg a fogyás, amikor bűnözöl, talán azért, mert akkor a szervezet rájön, hogy nem éhezik. De több zöldséget és gyümölcsöt egyél, nem tudom, mért sajnálod magadtól. Nem kell azt szemekben mérni. A friss gyümölcs, zöldség elengedhetetlen.
2017. jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
El kellett volna utaznod az északi sarkra. Itthon ugyanis nagyon meleg volt, amikor is a szervezet hőháztartásának fenntartásához a szokásosnál kevesebb energia is elegendő.
2017. jún. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Krisz85 ***** válasza:

az étkezésed alapvetően rossz, tiszta akar lenni de nem az, továbbá a kalóriamennyiség egy 8 évesnek megfelelő, ha valóban ilyen mennyiségeket eszel, vegyük sorra:


- reggeli :

jogobelle - ez cukor, nem más mint cukor , gyümölcs diétában, ezt most ugye nem gondolod komolyan? mi van a gyümölcsben? igen, jól gondolod , cukor, felejtős, búzapehely nem rossz, a zabpehely jobb lenne


a kaját grammokban mérd le, a pár szem és a kis kevés nem mértékegységek

tízórai: alapevetően nem rossz, bár mennyiséglile nem rossz, inkább itt egyél gyümölcsöt ha szeretnél, pl alma , meggy, grapefruit


ebéd: vaj ? kifli szalámi és uborka? tehát menzáns szendvics? ezt most ugye nem gondoltad komolyan?


az itthon eszek rész nem rossz, bár délután már nem kéne szénhidrátot/ pl rizst / nagyon enni


este: gyümölcs, lásd reggeli


ilyen egy normális étred,


[link]

2017. jún. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Normális étrend? brokkoli, csirkemellfilé, brokkoli, csirkemellfilé,brokkoli, csirkemellfilé? Ez egy bolt, nem egy dietetikus!
2017. jún. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Zsírból fogyok, nem vagyok éhes ez így jó.

Nem ettem 1 hónapja csokit, csak gyümölccsel bűnözök. Azt hittem fogyok majd mert rengeteget izzadtam a múlt héten, sokat mozogtam és meleg is volt.

Akkor hány óráig ehetek gyümölcsöt és rizst? És ha light joghurtot eszek jogobellába úgy jó? Vagy vegyek Dr. Oetkeres zabkása port? Csak felöntöm vízzel és kész. 250 kcal. Ez jó?

Amúgy középiskolás vagyok és csak így tudtam megoldani az ebédet. Itt is figyelek arra hogy teljes kiőrlésű legyen.

2017. jún. 6. 20:44
 8/11 anonim ***** válasza:

Dr. Oetkert ne. Tiszta cukor szintén. Tegnap elolvastam a közértben az összetevőket.

Natúr zab esetleg tejjel?- reggelire. Max egy nagyon nagyon pici édesítővel?

Vagy túró, ilyesmi?

Sok cukrot eszel szerintem.

2017. jún. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tejet nem szeretnék inni, úgy meg nem szeretem a zabpelyhet. Mit reggelizzek akkor?
2017. jún. 6. 20:56
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

Nyugodtan egyél gyümölcsöt és rizst délután, ha neked úgy jó, a fogyást nem fogja megakadályozni.


Nos, reggelire bármit ehetsz, ami a diétádba fér, ez mindenkinek más. Én nem eszem semmit, mert számomra ez az egyetlen jó megoldás, mások hús+zöldségtől olajos magvakon át tojásételekig és túróig bármit képesek enni, ez egyéni. Én nagyon támogatom a fehérjefogyasztást, reggel azért már régen jutottál aminosavakhoz...

De a joghurttal sincs éppenséggel baj, natúr joghurtba tegyél gyümölcsöt, bár ez brutálisan fehérjeszegény, de végülis abból is a napi összbevitel a legfontosabb.


Cukros bolti dolgokat ne vegyél pluszban semmiképp.

2017. jún. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!