Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Imádom a chocapic-ot. Nagyon...

Imádom a chocapic-ot. Nagyon rossz kaja?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Hát, ha imádod, akkor miért kellene meggyőzni arról, hogy rossz az íze?
2011. szept. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Az mert tele van cukorral, zsírral és egyéb sok rosszal.Egyél helyette zabkását gyümölcsökkel, mézzel stb.
2011. szept. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem a legjobb. Viszont rajta van a dobozán (én is imádomm úgyhogy tudom :D), hogy mennyi kalória van benne, mérj ki egy kis adagot belőle (+ számold hozzá a tejben lévő kalóriákat is), és ha ezt beleszámolod a napi kalóriaszükségletedbe, akkor nincs gond.
2011. szept. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a dobozát. 100 g-ban 400 kalória van, ez elég sok. Plusz még ugye a tej.

Mérd le egy pontos mérlegen, hogy valóban csak az ajánlott 30g-t edd meg egy reggelire, akkor nincs gond vele. Eltekintve attól, hogy az egy kétségbeejtően kis mennyiség lesz.

2011. szept. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
ha fogyni akarsz akkor iktasd ki és egyél helyette sima zabpelyhet reggelire. ne édességgel kezd a napot.
2011. szept. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fogyókúra kategóriában tetted fel, akkor igen, rossz, ejnye- bejnye. Ha az ételek- italok kategóriába írtad volna, akkor azt válaszolnám, hogy jó kaja, én is szeretem :)
2011. szept. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

ha ezzel akarsz fogyni, akkor igen

ha normálisan kajálsz, akkor belefér

2011. szept. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ugggggyanmár, reggelire kell a szénhidrát, úgyhogy ha belefér a napi kalóriaszükségletedbe, akkor nyugodtan edd azt reggelire, zsírszegény tejjel! Én is szoktam, ha épp nem találok olyan müzlit a boltban, amit szeretek és cukormentes is. Bár én inkább a cini minisért vagyok oda a nestlések közül. :D

Az az ajánlott 30 g pedig tényleg nagyon kevés, én csak csodálkozok, hogy nekem a 250 g-os csomag elfogy 4-5 nap alatt, tehát egy normális adag úgy 50-60-70 gramm!!

2011. szept. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 250 grammos csomag 2 adag 😂
dec. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!