Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond? Tobbi lent .

Mi lehet a gond? Tobbi lent .

Figyelt kérdés
2 gyermekes edesanya vagyok , eddig evek ota a szulesek utan is 54 kg voltam , most hirtelen 2 honap alatt 60 kilora .. mi lehet ennek az oka ? az etkezesem nem valtozott , semmi dramai valtozas nem volt az eletemben .. Reggelente cappucino port iszom tejjel , de sokszor erzem , hogy faj tole a gyomrom .. ez mire utalhat ? koszi ha segitesz.

2017. jún. 11. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy semmi, csak a kor. Idővel jobban megmaradnak a kilók, könnyebb hízni, nehezebb fogyni. Ha ugyanúgy eszel, mint eddig, akkor kezdj el mozogni és akkor nem kell kevesebbet enni.

Ha fáj a gyomrod, akkor ne idd a reggeli cappucinot. Az is lehet gond, ha éhgyomorra iszod.

2017. jún. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az étkezésem nem változottról elég gyakran kiderül, hogy téves. Amikor rendszeresen tornázni kezdtem, én is folyamatosan egyre többet és többet ettem, de ezt csak akkor vettem észre, amikor már dupla annyit ettem, mint korábban.
2017. jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!