Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nap folyamán csak két...

Ha nap folyamán csak két külön alkalommal tudom lemozogni a 60 percet úgy is hasznosul?

Figyelt kérdés
fél órás könnyebb aerobic, egymás után biztos hogy nem bírnám letolni kétszer. de mióta olvastam hogy ezek fél óra után kezdik égetni a zsírt eléggé elszomorodtam mert akkor nem ér semmit ez a mozgás? úgy próbáltam már az elmúlt napokban javítani rajta hogy házon belül előtte 5-10 percet kocogok vagy hamarabb elkezdek magamtól valami hasonlót de egy hete nagyjából mióta csinálom és visszafogtam a szénhidrátfogyasztást nem sok erőm van többre
2017. jún. 14. 16:16
 1/2 anonim válasza:
Tulajdonképpen minden mozgás számít, persze jobb lenne egyszerre többet, de ez sem hatástalan. A 30 perces-zsírégetős dologhoz csak annyit tennék hozzá, hogy a legaktívabb, koncentrált zsírégetés kezdődik onnan, ade számít előtte is :)
2017. jún. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Krisz85 ***** válasza:

dehogynem ér, a zsíranyagcseréd javulásával egyre korábban, akár már 5 10 perc után át tud állni a tested aerob környezetben arra, hogy zsírsejteket oxidáljon és bontson vissza ketontestekké, magyarán zsírból fogyj, szóval a 2x30 p aerob edzés is jó!!!


de nem aerobikot kéne eröltetni hanem aerob edzést ha zsírt szeretnél veszíteni, persze nromális diétával

2017. jún. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!