Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az gyors anyagcserére utal,...

Az gyors anyagcserére utal, ha naponta 2 alkalommal van nagy dolgom a wc-n?

Figyelt kérdés
Ebéd után kb 1 órával már wc-znem is kell, és megfigyelésem szerint az ebéd szokott távozni. :D
2017. máj. 31. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az anyagcsere az egy általánosabb biológiai történés és nem függ össze a székletürítéssel. Ha 1 órával ebéd után már az ebéd jön ki, akkor ott valami nagy gond kell legyen, ennyi idő elteltével szinte emésztetlen maradványok távozhatnak. Akkor miből élsz ?
2017. máj. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyors anyagcsere

1. Vékony, atletikus testfelépítés

2. Bőre könnyen kiszárad

3. Székrekedésre hajlamos

4. Gyors felfogóképesség, gyors reakciók, de feledékenység jellemzi.

5. Ingerlékeny, aggodalmaskodó.



Közepes anyagcsere

1. Izzadásra hajlamos

2. Közepes testalkat

3. Éhségérzete erős

4. Hajlamos a mérgelődésre

5. Szereti a hideg ételeket



Lassú anyagcsere

1. Testalkata erős

2. Gyorsan nő a haja

3. Szinte sosem érez éhséget

4. Türelmes, béketűrő

5. Étkezéseket néha észrevétlenül kihagy


Egy normál egészséges ember egy nap legalább kétszer kakil. És ha te ebéd utána egy órával már mész is akkor nem hinném hogy az ebéd jön ki, hiszen az emésztés eltart másfél-két óráig.

2017. máj. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Könnyen megtudhatok, hogy az ebédet üríted-e 1 órával a bevitel után. Egyél csípőset! 2x csíp! Ha csíp a kaki, akkor az az ebéd. Ha nem akkor valami más. T0ipp!
2017. máj. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Közben arra gondoltam, hogy az ami ebéd után kijött, az a tegnapi vacsora lehet, mert akkor is ettem paradicsomot, és az könnyen felismerhető volt. :D
2017. máj. 31. 14:30
 5/8 A kérdező kommentje:

1-es: akkor mi a pontos különbség a kettő között?

Csak mert mindenhol azt lehet olvasni, hogy ha többször jár az ember wc-re, akkor az a gyors anyagcsere jele.

2017. máj. 31. 14:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
1 óra alatt nem megy végig a szervezeteden az ebéd. Főtt kukoricával kipróbálhatod, az látszik kifelé is...
2017. máj. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem mindenhol. Én milliószor olvastam és írtam, hogy a gyors anyagcserének nincs sok köze az ürítéshez.

Az ürítés gyakorisága inkább az ételmennyiséggel függ össze (s nyilván nem mindegy, milyen étel, mennyi salakanyagot ad).

Az anyagcsere az más, komplikáltabb dolog ennél.

2017. máj. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ebédet egészséges ember csak másnap láthatja távozni. Az ételek csak a gyomorban 5 órát is eltölthetnek, és ennél többet a belekben.
2017. máj. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!