Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Falásrohamok? Minden alkalomma...

Falásrohamok? Minden alkalommal, mielőtt megjön,1 vagy 2 napig falásrohamok törnek rám. Ki mit szokott tenni ellene, vagy milyen módon lehetne ezt elűzni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 10. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Detto. Ilyenkor a szervezetem meg van veszve a szénhidrátért. Nem tudok mit csinálni enni kell vagy kiborulok. Az a két nap nem oszt nem szoroz mert az mennyiségre figyelek de muszáj akkor bűnözni.

Kb akkor a hűtőbe beülnék és két napon keresztül mint a porszívó csak falnék

Hát ez van 😂😂😂

2016. aug. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még jó, hogy rendszeresen mozgok.:D :D
2016. aug. 10. 13:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a mozgással próbálok kompenzálni. Több kevesebb sikerrel. Nagyon nehéz ráadásul én nagyon vizesedni is szoktam előtte.
2016. aug. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van, de nem foglalkozom vele olyankor, eszek amit és amennyi jól esik.
2016. aug. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyél rendszeresen, ne hagyj ki étkezéseket. Ha koplalsz, akkor jön a cipzár szindróma -egyik nap semmi, másik nap rosszullétig evés, akkkor rögtön hagyj fel ezzel!-, ha minden nap eszel 3x-4x vagy 5x (attól függ neked mi válik be), mértékletesen, jóféle ételeket, sok zöldség-gyümölcs, fehérje és lassan felszívódó szénhidrátok. Nekem a lassan felszívódó szénhidrátok segítettek a legtöbbet -a vércukorszint egyenletes, ezért nem jön rád a "most bezabálom a hűtő" érzést. Ha mégis egyél egy csésze joghurtot, és sok vizet. Hidd el, hihetetlen büszke leszel magadra ha megállod -csak emlékeztesd magadat a célodra, rakj ki képeket az álomalakról, írj fel cetlikre "kitartás!" jelzőket...de végülis minden praktikán túl, akkor is rajtad múlik mennyit eszel.

Reggelire pedig zöld tea -fokozatosan, lassan "pörget", a kávé helyett ami pedig gyorsan emeli fel a vércukor szintet, és gyorsan le is viszi azt (ami egyenlő a falásroham érzéssel).

2016. aug. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!