Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi kalória ez kb egy napra?

Mennyi kalória ez kb egy napra?

Figyelt kérdés

reggelire egy szendvicset eszek (szalámi, sajt, vaj, paradicsom, saláta) majd iskolában még két ilyet. Ebédet suliban eszek az mindig más, levest nem szoktam enni csak néha. Otthon eszem még kb annyit mint ebédre és utána már csak este 7-8 korul egy almát (mennyire baj h 6 után eszek egy almát? hamarabb nem tudok nem vagyok otthon)

az ebédnek számítsatok mondjuk egy éttermi adag rizst, húst és salátát, elore is koszi :)


2010. máj. 18. 20:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem mindegy hány kalória? sportolj ;)
2010. máj. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én ennek a felét eszem kb, de a fejlődő szervezetnek kell a kaja, mert különben nem fog az agyacska sem ha mindig éhes
2010. máj. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

nos...a kérdésre is válaszolva...ez így elég nehezen számolható...nézz rá erre pl.:

[link] -ra meg van egy csomó...

én is folyton számoltam, jó tudni mennyi az annyi :)

2010. máj. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

egy átlag szendó kb 3-500 kalória körüli attól függ ki mit rak bele

átlag ebéd 500-1000 attól függően h mit raksz bele, suliban sztem olyan 6-800 körüli kalóriával számolj

az alma meg tökmind1 este 6 után egy alma még nem a világ DE ugye azt tudod hogy amit elalvás előtt 2-3 órával terjedő időben eszel azt mind elraktározza a szervezeted...tehát ha este 8kor eszel az nem baj de akkor 10:30-11 felé mehetsz csak aludni...ezért mondják azt hogy 6 után ne egyél semmit nem azért mert attól hízol ha 6 után eszel hanem azért mert egy átlagos felnőtt nem 11kor megy el alduni mert elfárad a melóban...

2010. máj. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
10-11 korul megyek aludni, az elsőnek meg annyit h minden nap sportolok, általában 2-4 órát focizom, ha rossz idő van akkor meg tornaterembe járók edzeni :P csak elég sokat eszem és még így is van rajtam pár kiló felesleg (amit leírtam fent annál tobbet szoktam enni, de pár hete már "csak" ennyit)
2010. máj. 18. 21:31
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Hány éves vgay háény kg hány cm?

Tudsz számolni számízogéppel? ww.kcal.hu

És hagy minket békén a hülyeséággel

2010. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
te meg utolsó tanulj meg írni. és fogd fel hogy ez egy oldal ahol az emberek kérdeznek, lehet hogy hülyeséget, de akkor is ezért van. ha nem tetszik nem kell elolvasni a kérdést!
2010. máj. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szóval azt kérded ez hány kalória?

www.kcal.hu oldalon ki tudod számolni. Annak eldöntéséhez,hogy ez elég, sok vgay kevés a szükségleteidhez pedig tudni kell milyen magas hány kg és hány éves vagy. mit sportolsz és mennyi a BMI-d. stb...

2010. máj. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok, 175 centi és kb 65 kg, focizok hetente legalább 4x (meccs, edzés vagy otthon) és tornateremben edzek pár hete
2010. máj. 19. 20:29
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem épp megfelelő. Ugylej még az intenziv sport melet a megfeleő folyadékbevitelre is min. napi 2-2,5 l -re vna szükséged nem energias ital,nem óüditő és nme kóla.

Illetve amit még kell és fonotso: egsézségesen enni és megfelelő mennyiségeket. Amit leírtál bele fér, de keveés legyen a sós nasi és hasonlók. Tudom ált lemozogod..de akkor is...

Szép napot

2010. máj. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!