Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le 100 kilóról...

Hogyan fogyjak le 100 kilóról kb.80 kilóra?

Figyelt kérdés

Megérkezett a nyár, gondoltam, hogy ez jó kiindulási pont lenne.

Viszont nem tudom, hogy hogyan fogyjak le 100 kilóról 80 kilóra úgy, hogy egészséges maradjak közben?

Illetve mit/mennyit/hányszor/mikor egyek/igyak?

Annyit már elhallottam, hogy rengeteg vizet kell inni. Ezzel nagyjából nincs is probléma, mert így is vizet iszok(csak nem eleget).


Állítólag kellene mellette edzenem is.

Szintén, mit/mennyit/hányszor/mikor csináljak?


180cm magas vagyok.



2017. jún. 15. 01:15
 1/8 anonim válasza:
Szia a legegyszerűbb dolog szerintem ha elmész egy személyi edzőhöz ő elmondja neked mit mennyit és mikor.
2017. jún. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Étkezz egészségesebben és kevesebbet, mozogj. Legyél türelmes, ideális esetben ez kb. egy évet fog igénybe venni.


Gondolom sejted mit kell enni, de azért leírom: sok zöldség és gyümölcs, kevesebb snack. Igyekezz kalória- és zsírszegény dolgokat beszerezni. Nem kell drasztikusan változtatni, csak pl. 3,5%-os tej helyett válts az 1,5%-osra. De szerintem érdemes fokozatosan csinálni, tehát pl. ha napi 5 hamburgert szoktál megenni, akkor mostantól egyél négyet, és lassan iktasd be a salátákat.


A sportot sem kell túlzásba vinni. Vezess be napi fél óra futást vagy egy óra sétát.


A lényeg hogy a mostani szokásaidhoz képest étkezz egészségesebben és kevesebbet, illetve mozogj többet, ennyi a titok.

2017. jún. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kuli válasza:
Hali! Én 110kg-ról fogytam 88kg-ra mindössze 2 hónap alatt ez azt jelentette hogy heti 5ször kondiztam és reggelire zabot ettem vízzel és fahéjjal ebédre egy kis sali és onnantól nem is ettem semmit. Kemény de ki lehet bírni ;)
2017. jún. 18. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Értem, de elvileg nem jó éheztetni sem, mert a tested átkapcsol tartalékoló üzemmódba és a legközelebbi táplálék bevitelnél többet hízol.

Mondjuk nem tudom, hogy hogyan de ezt mondták xd

2017. jún. 18. 23:01
 5/8 kuli válasza:
egy héten 6 napot koplalsz utánna a hetedik nap annyit eszel amennyit csak akarsz chips cola mindent!!
2017. jún. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ez hülyeség.
2017. jún. 19. 17:14
 7/8 kuli válasza:
Sikerült fogyni?
2017. aug. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kb. 104-105 kg voltam május fele.

Jelenleg 85 kg.


Salátán élek. Nem olyan rossz.


Futni is szerettem volna, de az előrehozott érettségi és a munka miatt ez kimaradt(eddig).

2017. aug. 18. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!