Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon vészes? Mennyit fogyjak?

Nagyon vészes? Mennyit fogyjak?

Figyelt kérdés
160cm/64kg/14/l
2010. okt. 30. 19:42
 1/3 anonim válasza:
Szerintem nem olyan vészes, mondjuk nem tudom milyen a testalkatod, mert nem mindegy, hogy izom vagy háj miatt ennyi a tömeged. Szerintem a 64 kg kicsit sok kb. 6-7 kg fogyás kellene. De ne koplalj! Inkább sportolj! :)
2010. okt. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az kicsit sok. 50 körül lenne az ideális. Sportolj valamit, az nagyon egészséges és még fogysz is tőle.
2010. okt. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Dehogy sok, el ne hidd amit mondanak itt !


És nem azért mondom ezt, mert 14 éves vagy, de az arányaid egyáltalán nem vészesek, akkor se lennének vészesek, ha idősebb vagy. Egyszerűen nem tudom miért akarják az emberek, hogy minden embert belehelyezzenek egy tölcsérbe és mindenki egyforma 50 kilós legyen.

Nem !

Ez a súly még megfelelő is, hogyha jól érzed magad és tényleg nem egész nap az ágyban nézed a tévét.


Minden ember egyedi és senkinek de senkinek sincs joga, hogy megszabja, hogy milyen legyél. Ne akarj olyan lenni, mint mindenki más, te nem tudod, hogy sokan milyen poklot járnak meg naponta csak azért, hogy nehogy kicsit formásabbak legyenek, hanem maradjanak 40-50 kilósan, mert másképp bediliznek.


Nem mindig az a helyes, amit reklámoznak vagy amit a lapokban olvashatunk. Mondhatnék neked egy nagyon egyszerű példát is: a tanulás. Mindenki azt mondja, hogy tanulj keményen. De tényleg mindenki keményen tanul ? Dehogy. Egyes tantárgyakat sosem fogsz használni, de még az is lehet, hogy hozzámész egy világjáró, gazdag pasihoz és akkor egész életedben a tenyerén fog hordozni és akkor meg dettó nem fog számítani, hogy milyen suliba jártál. Ilyen az élet és ezt mindenki tudja, csak senki sem fogja bevallani. És ez amit mondtam az iskolánál így van a testalkatnál is.


Most pont a decka a divat. És mi lesz, ha pár hónap múlva felfedezik, hogy a diétázás természetellenes és egészségtelen ? Vagy ha jövőben bejelentik, hogy mától a husisság a divat ? Akkor hol lesznek azok akik arra buzdítottak, hogy 50 kg legyél ? Az emberek csak azután mennek amit hallanak és olvasnak. Semmi de semmi önvéleményük nincs. Ezért amikor megdől valami amire egy ország 90%-a esküdözött akkor dőlnek a vélmények is.

Mert sajnos manapság az emberek véleménye nem sajátos, nem egyedi, hanem bediktált. Kevesen vannak akik tényleg a saját útjukat járják, kirekesztve minden divatot és trendet, meg tudományos szöveget, amit mindenki annyira szentírásnak vesz, pedig volt már rá példa, hogy a tudomány tévedett.


Nem tudom, ha elért hozzád amit akartam mondani neked, de a lényeg az az volt, hogy nem mások határozzák meg, hogy te milyen súlyos vagy, úgy ahogy gondolom nem kérded meg az embereket, hogy " én milyen zenét hallgassak ? ". Sajnos a testre vonatkozó témák magánból köztémává válltak és úgy fogják fel a legtöbben, hogy mindenkinek köze van mindenki súlyához. Nem ! Nincs így. Aki elég határozott és elég erős és okos az tartson ki maga mellett és ne engedje, hogy a vízár sodorja.

Ez az én véleményem

2010. okt. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!