Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Néhány kövér ember miért...

Néhány kövér ember miért gondolja, hogy annyira szexi nyáron a szétfolyó zsírtömeg?

Figyelt kérdés
2017. jún. 16. 19:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
És te miért gondolod, hogy érdekel bárkit is a véleményed?:D
2017. jún. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Miért gondolod, hogy szexinek érzi magát? Lehet csak jól érzi magát a bőrében és xarik a primitív véleményedre? Na mit szólsz? :DDDD
2017. jún. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%

Undorító ez a kérdés,átláttatja,hogy milyen ember is vagy.

Tudod,nehéz lefogyni de vki nem is akar,mert boldog úgy ahogy van.

Remélem majd megtudod! :D

2017. jún. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

"Néhány kövér ember miért gondolja, hogy annyira szexi nyáron a szétfolyó zsírtömeg?"


NEM, NEM gondolja azt, egyszerüen csak ö sem akar meggyulladni és szeretné magát jól érezni nyáron.

2017. jún. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
Engem inkább az borzaszt el amikor valaki nincs tisztába az adottságaival. Gondolok itt arra hogy strandra miért kell egy kövér ragyás pattanásos seg gű nőnek tangát felvenni??? Mit gondol mikor felveszi? Ahh de szexi vagyok? Vagy mikor a seg ge kilóg a pics agatya alól ? Vagy 3 számmal kisebb ruhát vesz fel azt ugy néz ki mint egy kötözött sonka?? Megjegyzem ezt a vékonyak is előszeretettel csinálják,egy deka felesleg nincs rajta de nem megfelelő méretű nadrágot vesz fel úgy bevágja a hasát/ derekát hogy a hasa rálóg a nadrágra meg buggyan kifele. Rajtam is van felesleg kb 8 kiló és tisztába vagyok vele hogy nem tökéletes a testem ezért nem ijesztgetem a népet ilyen ruhákba hanem mondjuk strandon sortba vagyok meg hosszabb ruhákat szoknyákat veszek fel és az alakomhoz mérten öltözködök igy akár 3-4 kilót is tudok csalni. Ez amugy szimpla igényesség semmi több. Csak mindenki ugyvan vele hogy "jóvanazúgy".
2017. jún. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Én jelen pillanatban fogyózok. Sose voltam vékony gyerek. De nem is az a túlzottan elhízott. Érdekes módon a nőknek mindig bejöttem. Szóval ja rohadt szexi vagyok még dagadtan is. :D Egyébként senki nem gondolja magáról azt hogy hmm milyen szexi. Csak lesz.rjuk az ilyen sz.r ÉRTÉKRENDEL rendelkező embereket mint te. ha én jól érzem magam 240 kilósan akkor én 240 kilós leszek akármilyen rosszuk érzed magad miatta, mert én a saját dolgommal törődök és nem másokéval.
2017. jún. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
48%

Senkinek semmi köze ahhoz, hogy a másik hány kiló vagy mit vesz fel. Neked sincs, amíg nem vagy az orvosa, dietetikusa vagy öltözködési tanácsadója, akit ezért fizet.


És mielőtt ideböfögi bárki, hogy biztos bálna vagyok, jelzem, hogy nem. :D

2017. jún. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
És ha jól érzi magát a bőrében az miért baj? De lehet épp folyamatban van a diéta csak még nem látod az eredményt.A másik meg miért érdekel más kinézete?:D
2017. jún. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
87%
Az, hogy TE rosszul érzed magad , MÁSOK testalkata miatt, az nem az ő bajuk, hanem a TIÉD.
2017. jún. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%

Nem hiszem h szexinek gondolja magát, csak meleg van..erre nem hiszem h nem jöttél rá, főként h a nyár évről évre melegebb:)

Duci vagyok de jó formájú, hosszú ruhákat hordok, melyek mell alatt vágottak..lenge ruhák de még így is melegem van, mint mindenkinek..jó lenne ha nyár mérsékeltebb lenne.:S

2017. jún. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!