Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futás sikersztorik?

Futás sikersztorik?

Figyelt kérdés

166 cm és 65 kg vagyok. A sulis felmérések meg ránézés meg közérzet alapján nem vagyok elhízva, mert amúgy is sportolok, de az izom mellett van rajtam (főleg a lábamon, a felsőtestemmel elégedett vagyok) csomó zsír.

Két napja elhatároztam, hogy minden nap lefutok 2,5-3 km-t, mert kell az a beach body:D

Viszont ismerem magam, és tudom, hogy ha 1 héten belül nincs látható eredmény, akkor elég hajlamos vagyok feladni, hogy áhh, minek... Ezért lenne szükségem motivációra.

Köszi előre is ha segítetek, minden választ felpontozok!:)

16/l


2017. jún. 17. 09:04
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Szia :) én egy éve nyaron kezdtem rendszeresen futni, akkor meg nem szamoltam kaloriakat csak figyeltem, hogy egeszsegesen egyek. Kb 4-5x mentem egy heten kb 35 percet. Nyar vege fele vettem eszre hogy szep lapos lett a hasam es az a hon ahitott tigh gap is megvan ;) szoval igen, hasznal, szerintem az egyik legjobb sport es tok jo kikakpcsolodas is. Sok sikert! :)
2017. jún. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Ilyen kevéske futás mellett nagyon kell figyelned az étkezésre, hogy fogyj. 2,5-3 km kb. 100-150 kcal elégetésére elég. Azt meg 3 db keksszel már vissza is etted.
2017. jún. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Azèrt 2-3 km lefutása naponta nem tűnik egy nyomtalanul. Persze gyors, látványos formálódás nem várható tőle, de hosszú távon meg fog látszódni.
2017. jún. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok

Szerintem félreértettetek. Én nem mondtam, hogy feleslegesen fut. Csak felhívtam a figyelmét arra, hogy az étkezésre is kell figyelni. Főleg, hogy egy jó kis futás után azért van étvágya az embernek, könnyű túl sokat enni mondván, hogy "ha edzettem, akkor többet ehetek".

2017. jún. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Ez a táv egyébként úgy 2,5-3 km, hogy elfutok a pályáig, az olyan másfél km, itt még nem erőltetem meg magam túlságosan így ezt nem számolom, és aztán a pályán futok 5 585 m-es kört, és utána hazasétálok.


Később már nem csak 5-öt fogok futni, lesz az több is, de egyelőre ez a kitűzött cél.


Köszi még egyszer, főleg neked #1 a motivációt!


A combom és a fenekem kisebb lehet tőle? Kb mikorra?

Mellette zumbázom is, meg nem eszem össze mindent, bár nem is diétázom.

2017. jún. 17. 15:58
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja és ez az egész ceremónia kb egy órás
2017. jún. 17. 15:59
 7/10 anonim válasza:
47%
A legnagyobb futós sikersztori i. e. 490-ben történt meg. Jó sztori. Tényleg. Guglizz rá, hátha te viszed majd a hírt, hogy megvertük Putyin tankjait a Vereckei hágónál... ja, nem, max egy másik dimenzióban. :D
2017. jún. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 köszi, drága vagy😘
2017. jún. 17. 22:10
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Régen én is futottam, fogytam is vele, kicsit formásodtam is, de utána rájöttem, hogy inkább izmot kellene szereznem, így hozzáadtam még súlyzós edzéseket, ami mellett a futás szép lassan eltűnt. Nem is bánom, a térdeim elég nehezen bírták a végére, szóval ezért is hagytam abba. Néhány lánytól hallottam, hogy a futás fiúsítja az alakjukat, persze ők már félmaratonokat futnak. Szóval szerintem is jó a futás, de én nem szerettem bele.
2017. jún. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2017. jún. 19. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!