Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van ez? Hogyan változtas...

Miért van ez? Hogyan változtassak rajta?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Focizok heti 3x 1 órás edzésünk van. Mellette járok futni ( legtöbbször 1 órát) most pedig elkezdek kondizni. Szóval az lenne a probléma hogy lefogytam 64-57 kilóra és a centik csak a derekamnál csökkentek egy keveset (és talán a combomon) de a csípőmön semmi (max 1 cm) a változás. A hasam egyre laposabb a ruháim amik eddig jók voltak most derékban nagyok. Máshonnan miért nem mennek a centik? Ismerőseim (voltak akik nem is tudták hogy fogyózom) nagyon sokszor megdícsérnek mennyivel soványabb lettem de a csípőmről a centik nem akarnak megmozdulni...ez miért van?

2017. jún. 13. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Csípőnél ott a csont, abból fogyni nem fogsz, szóval eléggé adott dolog. Nekem is szélesnek mondható a csípőm, pedig nincs rajta semmi felesleg.


Illetve genetikailag kódolt, hogy honnan és milyen ütemben fogyj, ezt befolyásolni nem tudod.

2017. jún. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm😄
2017. jún. 13. 19:31
 3/4 anonim válasza:
Általában nőknél fenéken,derék tájon van a legtöbb felesleg mint a férfiaknál a hason.Helyi zsír égetés nincs.A szervezeted a tested minden részéről égeti zsírt de a legfőbb tartalékokhoz makacsul ragyaszkodik (lásd:1. mondat)tehát innen fog a legkésőbb lefogyni az ember. Én is diétázom a lábaimon,karjaimon már látszódnak az izmok,erek de a hasamon sok a felesleg ahoz képest hogy mennyit fogytam. Fiú vagyok. Remélem segítettem.:) Szép napot!
2017. jún. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:)
2017. jún. 14. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!