Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megerősitést vagy javitást...

Megerősitést vagy javitást kérnék helyesem csinálom-e?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyni 6-7-8 kilot. Lehetséges-e 3-4 hét alatt úgy, hogy ez az étrendem:

Reggelire nestle fitness tejjel

Ebédre amit anyu főz, de csak max fele amit eddig ettem

Estefelé megintcsak nestle fitness tejjel

Napközbe ha rágnék vmit akkor puffasztott búza vagy rizs

Naponta zöld tea

Ha tudok, gyümölcs

Mozgás

Sok folyadék


Ellenvetés? Javaslat?

Mindent szívesen fogadok.

Köszönöm :)


2010. máj. 19. 14:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja lány vagyok 23 éves :)
2010. máj. 19. 14:11
 2/9 anonim ***** válasza:

ez a nestle fitness...ezt inkább ne egyed:Skitudja mit raknak bele, jobban jársz egy szelet teljeskiőrlésű kenyérrel,amihez sonkát/tojást, sok zöldséget eszel.

amúgy jó a többi, hajrá!!!:)

2010. máj. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tényleg?

Azt hittem, nem olcsó, mondom ez biztos jó lesz.

Köszi! :)

2010. máj. 19. 14:19
 4/9 anonim ***** válasza:
sportolás, napi 5-6 alkalommal kaja
2010. máj. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 maundrel ***** válasza:

sport heti 4-6 alkalommal. alkalom/1 óra (minimum).

Kaja: 4-5-6X / nap

... ez a nestlé fitnesz... nagyon nem jó, főleg nem este. reggeli inkább tk. kenyérből szendvics vagy zabkása, ha édeset kívánsz. Sok zöldség/gyümölcs, és víz. Ez a puffasztott búza vagy rizs... nem olyan rossz, de nem sok táplálót tartalmaz ... inkább akkor már gyümölcs vagy egy marék olajos mag(vak).

Figyelj arra hogy elegendő fehérjét egyél: hal/csirke-pulykamell, túró/sajtok.

Natúr joghurtból és gyümölcsből csinálhatsz házi gyümölcsös joghurtot, ha édességet kívánsz, vagy ez jó tízóraira vagy uzsira is.

Heti fél -1 kg-ot lehet fogyni egészségesen, zsírból. Tehát 8 kiló 2-3 hónap. Sok sikert! :)

2010. máj. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :)
2010. máj. 19. 16:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Napi 5-6 étkezés kellene minimum. A fehérje (csirkemell/hal) meg hiányzik, az nagyon rossz. Fehérjétől nem hízol, azt eheted, kell az izmoknak és a szervezetnek. Nestlé Fitness felejtős, abból a pénzből vegyél inkább csirkemellet v. sovány túrót.
2010. máj. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben, elfelejtettem! :D Megette helyettem a nyuszim :D
2010. máj. 20. 19:34
 9/9 anonim ***** válasza:
"Nestlé fitness... ki tudja mit raknak bele?" Miért, azt ki tudja, hogy a sonkába mit raknak vagy a kenyérbe?! Max a Jóisten... Amúgy a Nestlé Fitness tényleg inkább reggelire jó -a tej miatt. Estére egyél inkább valami zöldséges cuccot, vagy halat.
2010. máj. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!