Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Táplálkozási zavarom volt....

Táplálkozási zavarom volt. Eddig sokat ettem?

Figyelt kérdés

reggel 6kor: egy ketté vágott kiflicske májkrémmel, kapros szendvicskrémmel, fetával és uborkával

12kor: kakaóporos tejes mézes zabkása egy teáskanál áfonyalekvárral

16kor: egy ketté vágott kiflicske májkrémmel, uborkával, fetával és szalámival

Este még akarok egy estebéd szerűséget, ami rizs lesz valamiképpen zöldséggel és csirkével.

Ez így normális mértékű táplálkozás?


2017. jún. 20. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem túl változatos és egészséges, de végül is megjárja. Mondjuk a déli zabkásáról nem lenne rossz tudni, hogy 50 gramm vagy másfél kiló zabból van ugye...
2017. jún. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy negyed bögrényi zab, nem tudom hány gramm lehetett.
2017. jún. 20. 16:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsit koplalós ez így.
2017. jún. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miért lenne koplalós? Nagyon sok benne a szénhidrát. Fehérje kéne több, ezzel tisztában vagyok, de még egy hétig egyetemen vagyok, és addig ilyen gyorsan elkészíthető, olcsó dolgokat eszek, amiket a lakótársaim is, háromfelé osztjuk a kosztpénzt és mindenki ugyanazt eszi.
2017. jún. 20. 16:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha pöttöm vagy és madárcsontú, talán elég lehet.
2017. jún. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!