Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Insumed fogyókúra tapasztalatok?

Manócska1 kérdése:

Insumed fogyókúra tapasztalatok?

Figyelt kérdés
insumed,fogyókúra,tapasztalatok

2017. jún. 20. 19:03
 1/2 Csori96 válasza:
Nem kizárt, hogy a termékeik nagyon minimálisan segíthetnek, viszont a hangsúly itt is egy jól összerakott étrenden van, melyet egy jó személyi edzőtől vagy dietetikustól is megkaphatsz valószínűleg olcsóbban. Ne engedd, hogy a marketingszöveg túlságosan is befolyásoljon.
2017. jún. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 fourcats válasza:

Szia! Én ősztől csinálom a programot. Az első két hónapban nagyon jól ment minden, mentek is a kilók lefelé. De utána egyszer jól bekajáltam, tészta, sütik meg minden ami kell, és már elvesztettem a kontrollt. Azóta folyton csalok picit, nem tartom be, amit az orvos mond.

Úgyhogy, ha be tudod tartani a diétát, akkor hatásos, de mihelyt egy picit is eltérsz (mert mostanában csak annyi, hogy esetleg megeszek egy plusz gyümölcsöt, vagy iszok egy üdítőt, stb. - tehát ne óriási csalásra gondolj), akkor megáll a fogyás, sőt, kicsit mintha rakódna is... :(

Most megint megpróbálom mától betartani teljesen a diétát, és meglátjuk.

Szerintem jó maga a diéta, viszont azt nem tudom, hogy ha majd vége lesz, akkor mennyire gyorsan jönnek vissza a kilók. Valamiért van egy olyan érzésem, hogy hamar, de remélem, hogy tévedek.

A turmix egyébként nagyon finom, több ízben lehet kapni. Fontos tudni, hogy ez nem egy fogyasztószer, hanem egy tápszer, ami azért van, hogy minden vitamint és fehérjét megkapjon a szervezet a fogyókúra alatt, illetve, hogy a két étkezés (reggeli, vacsora) kontrollálva legyen, kötött kalóriával.

Ami a legjobb az egészben, hogy megnézik mennyi az izom, a zsír és a víz aránya a szervezetedben! Ez a része tetszik a legjobban! Ezt egy műszerrel csinálják, amiben kételkedtem eleinte, de komolyan mondom tényleg működik! Ha nem iszok aznap, és úgy mérik, rögtön kijelzi a gép! Direk többször is kipróbáltam! :)

Szóval érdemes kipróbálni ezt a módszert, mert az eredmény viszonylag gyors, feltéve, ha be tudod tartani! :)

2018. febr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!