Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lassú és hatékony fogyásra...

Lassú és hatékony fogyásra elég lesz ez a rendszer?

Figyelt kérdés

Meg van az egészséges étrendem,anyu segítségével.


Napi 2 liter víz és teljes megvonás az édességekkel szemben.

Nemrég kijött,hogy magas a vércukor szintem és annyira megijedtem,hogy nem is hiányolom a zagyvaságok majszolását.


Heti négyszer lejárok a Stadionba futni,azaz nemrég kezdtem el,így csak kocogok még.Egy kör kocogás,egy kör séta 45 percig minden nap. Nem sok,de így is izzadok rendesen,hiszen nemrég kezdtem neki ennek az egésznek.


Ezen kívűl tervezek szoba-biciklizni és ugró kötelezni,hulahoppozni.

Mit tanácsoltok?

Ehetek sós napraforgó magot,vagy valamilyen sós nasit,mikor rám jön az ehetnék?

A gyümölcs turmixot is vízzel keverem,hogy hasznosabb legyen.

Nincs olyan sok felesleg rajtam de azért távol állok a lapos hastól,darás deréktól és minden ilyesmitől.

Szerintetek ezt a rendszert betartva mennyi hónap,év menne rá a tökéletes végkifejletre?

18/L


2017. jún. 21. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Étrendtől függ nagyrészt, na meg persze a kalóriadeficit is elég fontos+makrók. A többi jónak tűnik. :) Esetleg a vízfogyasztást még emelheted, 2,5-3 literig is akár. Főleg ha sportolsz. :)
2017. jún. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezekre odafogok figyelni,köszönöm a válaszod! :)
2017. jún. 21. 14:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdemes szem előtt tartanod, hogy amikor eszel, a tányérod harmada hús, a harmada klasszikus köret, és harmada nyers vagy párolt zöldség legyen. Ez így hosszú távon is tartható.


Ha rád jön az ehetnék, pár falat fehérjét egyél inkább: halat, halkonzervet, mozzarellát, pár falat husit, szárzellert egy ek. hummusszal stb.


Érdemes csoportosítani a mozgást: lefutod a magadét, majd utána ugrókötél/hullahopp stb.


Feltétlenül melegíts be sport előtt, és alaposan nyújts is le!


Ne hagyj ki étkezést soha! Az éhezés nem megoldás.


Sok sikert! Ebben a korban, ennyi odafigyeléssel hamar lesz eredmény, meglátod! A cukrod is jó eséllyel rendeződni fog, és a fontosabb, mint a darázsderék.

2017. jún. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!

Persze igyekszem ezekhez a támpontokhoz igazodni és tudom azt is,hogy nem a darászderék a legfontosabb,csak felhoztam,mint egy lehetséges szimptómát.

Azon gondolkozom,hogy télen mennyire tudnám ezt űzni... vajon a stadionban rendszeresen takarítanák majd a havat? Ha nem,akkor van valamilyen megoldásotok vagy ötletetek?

2017. jún. 21. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!