Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogytatok az étrendvál...

Mennyit fogytatok az étrendváltoztatással?

Figyelt kérdés

Olyanoktól kérdezném, akik egészségtelenül táplálkoztak pl: sok chips, üdítők, bő olajban sült dolgok stb...

Amikor ezekről lemondtatok, és elkezdtetek több zöldséget, gyümölcsöt, teljeskiörlésű dolgokat stb... enni, azzal hány kilót tudtatok fogyni és mennyi idő alatt?

Nem arra a koplalós, durva fogyókúrára gondolok, hanem amikor ugyanannyi mennyiséget ettek mint előtte, csak éppen egészséges dolgokból.


2017. jún. 21. 15:09
 1/6 A kérdező kommentje:
*ettetek
2017. jún. 21. 15:11
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. jún. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kb 2 hét alatt 4 kilót, mondjuk eljártam bicajozni is minden este kb 8km-t
2017. jún. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
most tartok 14 kilónál. Igaz kicsit kevesebbet eszem mint azelőtt, mert a mostani étrendem valahogy jobban eltelít így kevesebbet kívánok mint akkor, mikor még egészségtelen dolgokat ettem. Bár még így is becsúszik hetente egy szelet csoki, vagy egy süti. Bár én mozgok is mellette heti háromszor egy órát.
2017. jún. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Eddig 8 kilót, de én is kevesebbet eszek. Fontos a mérték, sosem eszem pukkadásig magam, inkább csak amíg már komfortosan érzem magam.

Teljesen elhagytam a cukrot és a finomított lisztet. Kenyeret egyáltalán nem eszek semmilyen formában. Kerülöm a zsírban sült ételeket.

2017. jún. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem szoktam fogyni étrendváltoztatástól... Mindegy, mit eszek, ha a kalória ugyanannyi és a mozgás is, nyilván nincs változás (nekem az életmódváltás miatti automatikusan valamivel kevesebb kalória sem okozott fogyást, mivel nem kerültem deficitbe így sem). Viszont jó étrenddel jobban érzem magam és könnyebb csökkentenem a mennyiséget, mert jobban laktat az étel (már ha jól lövöm be a makrókat, remek étrenden is könnyen túl tudom enni magam, sose lesz gondom a tömegeléssel).


Amiket írtál (több zöldség, gyümölcs, tk) az nekem tuti módszer arra, hogy semmiképpen ne fogyjak. Nem mindenkinek jó a sok szénhidrát fogyáskor, egyeseknek pedig egészen kevéssel van csak esélyük.


Viszont a rendes mennyiségű zöldség, normális ételek, nem cukrozott vackok és kevés vagy semmi kenyér, nos, ez általában jó irány.

2017. jún. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!