Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek fogyás után lógott a...

Nektek fogyás után lógott a bőrötök? Hány kg-ot fogytatok?

Figyelt kérdés
2017. jún. 10. 05:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Kb. 20 kgot fogytam. Abból tudatosan 10-et.

És jó pár évig ingadozott a súlyom. Kamaszkoromban hirtelen híztam, majd fogytam (nem tudatosan). 21 éves koromban megint híztam sokat, akkor lett 20 kg feleslegem. Majd megint fogytam. 10 kg plusz volt rajtam, mikor tudatosan kezdtem életmódváltásba. Ennek 4 éve.

És a bőröm sajnos a korábbi jojo miatt feladta a szolgálatot. Nem túlzottan látványosan de lóg főleg deréktájon.

Igyekszem olyan bikinialsót venni, ami kicsit szélesebb, hogy megfelelően takarjon, mert a keskenynek a szélén vagy alul ráncosodik a bőr, mint egy öregasszonynak, vagy felül lelóg. Nem sok, kb 1 centi, de engem baromira zavar.

2017. jún. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
Nem lógna hogy ha normálisan ettél volna fehérjét
2017. jún. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31kg-t fogytam, nem lóg!
2017. jún. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20 kg-ot fogytam sosem lógott a bőröm, mondjuk én soha nem is zsíros voltam, hanem inkább az a húsos tömött nem tudom pontosan, de nem ilyen hurkás.
2017. jún. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

17 kilót, 160 cm magas nő vagyok, most kb. 44 kg.

Nem lóg, sem a mellem, sem máshol a bőröm. Lassan, közel másfél év alatt, sok fehérjével és sok mozgással fogytam.

2017. jún. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5 éve fogytam 74 kilóról 57-re, egészségesen ettem és sportoltam, nem lógott a bőröm, de a cicim megereszkedett. Azóta nagyon sokat visszahíztam, majdnem annyit, amennyit anno leadtam. Ismét elkezdtem az életmódváltást, remélem, ezúttal végleges lesz. Mivel már idősebb vagyok, mint akkor (még nagyon fiatal voltam, csak 19 éves), jobban féltem a bőröm, feszesítő krémeket is használok.
2017. jún. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!