Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Úszás megfelelő a zsírégetéshe...

Úszás megfelelő a zsírégetéshez és minimális izmosodáshoz?

Figyelt kérdés
Mivel már évek óta semmit se sportoltam rendszeresen, így heti 3x1 óra kezdésre gondoltam. Ezzel már lehetséges látványos eredményt elérni egy edzetlen testen? Emellett sokszor van rosszullétem az alacsony pulzusom miatt, ez okból is választottam ezt a sportot. Ti mit gondoltok? Mennyi idő alatt érezhetek/láthatok változást? Vagy esetleg milyen más sportot ajánlanátok? (Főként a csípőmből szeretnék leadni, de igazából mindenütt van mit átformálni)

2017. jún. 22. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az úszás nagyon jó választás egy kövérnek.

Ha ez mellet életmódot is váltasz olvadni fognak a kilók.

2017. jún. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Napi 1ora uszassal soot eleg 30perc is 2het alatt siman lehet fogyni 2-3kg-ot.Akar tobbet is,viszont akkor az etrendedre is odakell figyelned hiszen mit sem er a sport,ha kozben zabalsz.Csak ugyesen,es kitartast!
2017. jún. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én magával az úszással nem tudtam fogyni. Egészséges étkezés mellett viszont már igen. Felpörgeti a dolgokat, gyorsabban fogyok, mint amikor nem jártam úszni.

Igazából nem is a fogyás a lényege, én tavasszal, nyáron szeretek úszni járni és minden évben megfigyelem, hogy sokkal feszesebb leszek, nyár végére szépen kijönnek az izmaim vonalai is. Na testépítő persze nem lesz az ember ettől, de szerintem jó mozgásforma!

Én azt mondanám, hogy az elején fél órával kezdj. Félóra aktív úszás is elég sok (mennyiségben). Edzetlen úszót nagyon megterhel. Később, amikor már simán megy, akkor lehet növelni az időt. Az is fontos, hogy ne egy úszásnemben ússz.

2017. jún. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!