Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Belsőcombról fogyás? Formás...

Belsőcombról fogyás? Formás popsi? Lapos has? Hogyan? (Egyedi ötleteket)

Figyelt kérdés
Nem olyanokat várok mint például "Ne egyél!" vagy hasonlók. Jó pár olyat tudok, amivel pont ezeket a részeket lehet formálni, de kíváncsi vagyok hogy ti tudtok egy egyedi módszereket. Tehát főleg olyan ötleteket várok, amelyeket ti fejlesztettetek ki! :D
2010. máj. 19. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel midnen ember úgyanúgy müködik,ugyanaz kell hogy zsirt bontoson és izmot épitsen. Lapos hasat úgy lehet elérni,ha ledolgozod a hájadat (ha a testzsirszázalékod 8-10% körül van,akkor jelennek meg a kockák) . Ehhez aerob mozgást kell végezni heti 4-5* 40 percet-egy órát : ez lehet tempós séta és kocogás, biciklizés,taposógép,ugrálókötél. Ha fogysz,akkor mindenhonnan,sajnos ezt nem lehet befolyásolni hogy belső combrol,hasrol stb fogyjál csak. Formás popsihoz: Ha lapos,plöttyedt: Nagyobb súlyokkal végzed a popsiformáló gyakorlatokat (rubint réka,béres alexandra,budybuilder.hu) ,ha csakformálni szeretnéd kicsit akkor kisebb súlyokkal. Edzés után mindig fehérje,előtte jó minőségű szénhidrát. (teljes kiőrl.kenyér,natúr zabpehely) . Leegyszerűsitve ennyi. Ja persze és normálisan kell étkezni,napi 5* keveset,tojás,hal,csirke,pulyka mehet barnarizzsel,salátákkal,natúr joghurt,rengeteg zöldség,délelőt mehet a sok gyümölcs is. Szénhidrátból tlejes kiőrlésű kenyér,natúr zabpehely,barnarizs. Mellé 3-4 liter viz. Az étkezésen múlik a nagy része! Alapvetően egyszerű a képlet,csak nehéz lehet betartani ha valaki edig sokat nassolt,édességet evett,kenyeret mindenhez.. csodaszerek,mvagy csódamódszerek nincsenek sajnos.
2010. máj. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Én azzal fogytam most 5 kilót. hogy egy kicsit odafigyeltem a szénhidrátbevitelre. Kenyér helyett piritóssal eszem mindent, és ha mindenképp nassolnom kell, akkor nem csoki és keksz, hanem földimogyoró vagy alma, plusz egy pohár vizezett gyümölcslé, hogy valami íze azért legyen.

+ mostanában Callanetics torna.

2010. máj. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Utolsótól kérdezem, hogy mi a különbség a kenyér meg a pirítós között? Szerintem attól hogy megpirul, még egyszerű szénhidrát marad, de tényleg érdekelne a véleményed.
2010. máj. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Másfél hete fogyózom aminek eddig az eredménye 3kg, ami nem mellesleg centiben is látszik. Ami még fontosabb h nem éhezem! Nem vagyok kövér szóval nem e miatt megy gyorsan. Mindössze 60kg voltam mikor elkezdtem tornázni. Most 57 vagyok, de alacsony.


Reggeli: minden nap 2db zsömle, paradicsom és 2naponta teszek bele baromfi párizsit is.

Tízorai: alma, vagy joghurt és pár db keksz

ebéd: ami jól esik, de csak mértékkel

uzsi: hasonló a tízoraihoz

vacsi: kukoricapehely 1.5%-os tejjel, mindezt max este 7előtt.


Az édeset száműztem, de azért 1-2alkalommal elcsábulok, de csak délelőtt.


Ezek mellett napi min 30perc torna. Nekem ez eddig bevált.

2010. máj. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!