Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék makrók...

Fogyni szeretnék makrók számolásával. Hogyan állítsam be őket?

Figyelt kérdés

Makrók számolásával szeretnék fogyni. Megadom az adataimat és meg tudjátok mondani, hogy milyen makrók az ideálisak? Illetve, hogy hol tudom őket számolni? Papíron?

17 éves lány vagyok, 166 cm és 59 kiló. 5-6 kilót szeretnék fogyni. Heti 2-3x futok, 1 hónapja kezdtem, még csak 5k-t bírok. Ezen kívül heti 3x végzek itthon 30 perces saját testsúlyos edzést.

Előre is köszönöm a segítő válaszokat! :)



2017. jún. 23. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem lehet megmondani, még a kalóriát sem, nemhogy a makrókat. Ez egyedi. Hozzávetőleges becslést azért lehet adni.

Neked pl. jó lehet úgy napi 100g fehérje, minimum 40g zsír, as mondjuk kiindulhatsz 1500 kcalból. Hogy ebből mennyi a szénhidrát a fentiek betartásával, az teljesen egyéni, kinek az extrém alacsony jó, kinek mérsékelt, de felveheti a fennmaradó kalóriák mindegyikét is. Kérdés, mit bírsz s téged mi laktat. Illetve az alapból meglevő étrendi korlátozások is ott vannak, egy vegánnak pl. elég necces extrém kevés szénhidráttal élnie, bár olyan is van. S akinek csak igen zsíros fehérjeforrása van, annak nyilván nem lesz kevés a zsírbevitele, s a szénhidrátnak kell csökkennie... Fogyni így is, úgy is lehet, csak kinek így, kinek úgy könnyebb.

2017. jún. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!