Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A barna rizs vagy a jazmin...

A barna rizs vagy a jazmin rizs a jobb?

Figyelt kérdés

Melyik hizlal kevesbe?

Ehetem oket fogyokura/dieta alatt?

Az igaz hogy a jazmin rizsben kevesebb a kalória?



2017. jún. 25. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem létezik barna rizs! Ezt illendő lenne már megtanulni az embereknek. Az fehér, közönséges rizs, csak nincs lehántolva. A hántolatlan rizs jobb, mert van rosttartalma. De ettől még nem lesz barna rizs!
2017. jún. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megneztem a kaloriakat es a jazmin rizse a legjobb...meg a basmati rizstol is alacsonyabb a kaloriatartalma...

Akkor megis az a legjobb fogyokura alatt?

2017. jún. 25. 18:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Jázmin rizs: kevesebb kalória, könnyebben megfő, (szerintem) finomabb
2017. jún. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindegyik szénhidrátbomba, kalóriában nincs olyan nagy eltérés.

Én mindkettőt szeretem, étel és hangulatfüggő, hogy melyikből eszem egy keveset. Fogyás s közérzet szempontjából nekem mindkettő hasonlóan rossz, mint minden szénhidrátbomba. A barnarizs rágósabb, ami poénos és kevesebbel is elvagyok, így ha épp mindegy, akkor azt preferálom.

Ha neked belefér s jól laktat, eheted bármelyiket.

A GI értéke a jázminrizsnek extrém magas, ha ez zavar, akkor óvatosan bánj vele. Újabb pont a barnarizsnek.

2017. jún. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!