Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Írna valaki nekem részletes...

Írna valaki nekem részletes példát arra, hogy mit egyek egy nap, ha egészségesen szeretnék diétázni? (elsősorban edzők, vagy más szakértők véleménye érdekelne)

Figyelt kérdés

Elég sokat szeretnék fogyni, legalább 20 kilót. Jelenleg azt csinálom, hogy reggelire iszom egy diétás turmixot, ebédre házhozszállítótól rendelek max 500 kalóriás diétásnak mindott ételt (ez általában csirke valamilyen párolt zöldséggel, vagy salátával), Illetve vacsorára szintén ilyet eszem, csak egy fél adagot. Emellett (tízóraira, uzsira) csak gyümölcsöket, kefírt, 1-2 abonettet 1-2 szelet zsírszegénynek mondott sajtotal paradicsommal, uborkábal eszek.


Ez így elég változatos? Min változtassak? Nem akarok gyorsan fogyni, hogy később se jöjjenek vissza a kilók.


Leírnátok hasonló részletezettséggel, hogy mit egyek egy nap?


(Mozgok, is de most csak a diéta érdekelne)


2010. máj. 19. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
19%

Nem akarsz te semmit sem csinálni.

Még azt is elvárnád, hogy más írja le neked, miket faljál össze. Pedig elég lenne sk. beírni a googliba, hogy stb. stb.

2010. máj. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezt komolyan nem értem. Szerintem én egy teljesen kultúrált és udvarias kérdést tettem fel. Ennek az oldalnak az a lényege, hogy az emberek kérdeznek. Ha ez téged zavar, akkor minek jársz ide? Azt meg végképp nem értem, hogy minek pazarolod arra az idődet, hogy felesleges és haszontalan válaszokat adj. Nem volt kötelező válaszolni, ha szerinted hülye vagyok, vagy hülye a kérdésem, akkor minek válaszoltál egyáltalán?

Üdv

2010. máj. 19. 21:00
 3/6 anonim válasza:
hát mozogj mozogj és mozogj. futás bicaj felülés törzskörzés és a kedvencem táncolj össze-vissza a kedvenc zenéidre. emellett a diéta öldségek és gyümölcsök egész nap emelett ásványvíz ami szénsavmentes persze a hús is megengedhető, tejtermékek is. és a keserű csoki is. tudni illik zöldséget bármikor és bármennyit ehetsz. hagydd a szénhidrátokat a cukrot a nasit a csokit stb. rem tudtam segíteni puszi
2010. máj. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ezt kb így csinálom. Akkor nem járok nagyon tévúton :)
2010. máj. 19. 21:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne felejtsd el reggel a szénhidrátot! Tk lisztből, zabpehelyből KÖTELEZŐ enni! Hajrááá! :)
2010. máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És egyél minden nap legalább 6X! Minden étkezésben legyen fehérje és szénhidrát, kivéve este, ott csak fehérje+zöldség. Csirkét/halat naponta többször is eheted, gyakorlatilag tiszta fehérje, attól meg nem hízol. És mozgás, mozgás!! Pörgesd fel az anyagcseréd, ha éhséget érzel, az rossz!
2010. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!