Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diéta vált be nektek?

Milyen diéta vált be nektek?

Figyelt kérdés
Csupán 5 kg-tól szeretnék megszabadulni. De már 3nak is örülnék. Segítsetek légyszi!
2010. máj. 19. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem a 90 napos,de az nagyobb súly vesztésére alkalmas.

5 kiló?pados diéta?

2010. máj. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is a 90 napos+napi 1 óra biciklizés 6 után (amikor már nem ettem) a diéta ideje alatt. 65 kg voltam és 55 lettem (162 cm magas vagyok). Nekem nem kellett sokat leadnom, de az 55 kilót tűztem ki célul és sikerült elérni :) /DE én nem tartottam víznapot és minden gyümölcsnapon bevágtam 1 zacsi bontogatós mogyorót/ :D Sok sikert! Menni fog! (drukkolok)
2010. máj. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Finomított cukor és liszt elhagyása (lecserélni mézre és teljes kiörl. cuccokra), több mozgás. Esetleg több zöldség és gyümölcs, amivel krumplit, rizst, tésztát, nasit váltasz ki. Vagy vacsorára mindig salátát eszel (öntet hízlal, kivéve, ha otthon csinálod joghurtból, fűszerekkel).
2010. máj. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!