Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat eszem? Lent kifejtem.

Sokat eszem? Lent kifejtem.

Figyelt kérdés
Tudom,hogy töbsször kéne keveset enni,de miota munkát váltottam minden nap 1x eszem mire hazaerek kb fel 7kor. Ilyenkor eszek főtt répát,karalábéval,paradicsommal(vagy valamilyen parolt zoldseg) utána gyümölcsöt(pl dinnyét jo nagy szeletet vagy 2db barack+1alma+2sargabarack) utána 2db 375g-os 0.1%os kefirt(fahejjal,kakaoval) kos tejet0/1%osat meg most pl ettem cottage cheest kis lekvarral. Ez nagyon sok egyszerre? Kb 1200kaloriat eszek meg egyszerre. Fogok hizni? 172cm es 50 kilo vagyok. Mennyit kene ennem,hany kaloriat?

2017. jún. 27. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem sok, nem fogsz hizni.
2017. jún. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hízni biztos nem fogsz tőle. De fosni szerintem igen...
2017. jún. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem f*sok. Vilageletembe osszeettem mindent,semmi bajom. Ma is dinnyét kakaoporral meg kefirrel ettem
2017. jún. 27. 20:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy tudod kibirni egésznap evés nélkül??????


Nem korog a hasad egésznap??

Aropó nem jó hogy esre hazaérsz és jól bezabálsz lefekvés előtt mert ettöl még hizni is tudsz bár az 1200 kcal az nagyon kevés ....

Próbálj az étkezéseden változtatni hosszutávon nagyon összeeshetsz ..

2017. jún. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Epp ez az,hogy amiota eszem tele vagyok energiaval es porgok,csak nem tudom mi a normal mennyit kene,mert ezelőtt volt egy kis eveszavarom es folyton koplaltam anorexias lettem,jo par kiloval kevesebb is voltam,de semmhez nem volt erom. Utana sajnos bulimias,zabaltam majd koplaltam... Rettenetes időszak es nem tudom mennyi a normal. Nem terhelem meg a gyomrom,hogy hirtelen ilyen nagy adagot eszem ?
2017. jún. 27. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!