Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyáshoz keresek egy jó...

Fogyáshoz keresek egy jó "bőrfeszesítő" krémet?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ilyen nincs, pontosítok: egy jó bőrápoló kellene, ami segít megőrizni a bőr feszességét a fogyás során. Hideg-meleg zuhanyt alkalmazok és sokat iszom, sportolok, de valamivel kenni is szeretném a bőröm :)

2017. jún. 29. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:

a feszes bőr titka az életkor. ötven kiló ledobását már húszévesen sem tolerálja a bőr, de tizennyolc évesen még rugalmas..persze max. tíz kilónál, és azt is lassan, min. egy év alatt.

Negyven felett már nincsenek csodák.


mondjuk ügyesen eltitkoltad az életkorod, a nemed, a mostani súlyod, a fogyás mértékét, mennyi idő alatt?..stb..


a hideg-meleg zuhany más célt szolgál, a sok ital nem biztos, hogy úgy hidratál, ahogy szeretnéd.


a legolcsóbb megoldás a (natúr)joghurtos, vagy kefíres testápolás.

2017. jún. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem titkoltam el, csupán nem szükséges információk a válaszadáshoz. Ugyanis nem okoskodást kértem, hanem szimplán egy jó krémet, ami valakinek már bevált.

Egyébkent 24 éves vagyok, és nem 50 kilótól szeretnék megszabadulni hanem 10-től. Mint írtam, nem csodát várok egy krémtől, azonban egyszer régebben találtam egy "bőrfeszesítő, karcsúsító, zsírégető" jelzőkkel futó krémet. Nos, ezeket a dolgokat nyilván nem csinálta, azonban nagyon jól táplálta és hidratálta a bőröm. Csak ezt a krémet újabban sehol nem találom, valszeg nem lehet már kapni.

2017. jún. 30. 13:38
 3/3 anonim válasza:
Szia! Húsz éves vagyok, ugyanígy tíz kilótól szabadulgatok, 3 már lement és félek, hogy a maradék 7 után plöttyedt leszek, meglett végül a krém??
2017. szept. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!