Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki segitene kordában...

Valaki segitene kordában tartani magam? Ma elkezdtem a fogyókúrát, de este mégis bezabáltam egy mekis menüt :-S

Figyelt kérdés
Valaki segitene, hogy ne engedhessem el magam ? Valaki aki fékezne és akinek lenne legálbb 10-15 perce rám egy nap ?
2010. jún. 28. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
leírnád a mai menüdet, mikor, mit és mennyit? + a paramétereid: tömeg, magasság, nemed, korod?
2010. jún. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

15/L, 160 centi és 65 kg


1 db. Győri Jóreggelt Keksz + 1 fél alma + tej

Narancsdzsúz ( 100% narancs )

Tonhal, kukorica, natúr joghurt összekverve

2 KFC-s szendvics, de csak csirkehús + saláta+paradicsom+kevés szósz volt bennük

1 natúr joghurt+ 1 diétás KICSI vaniliakrém

S akkor este 1 nagy menü dupla sajtos + 1 csoki fagyi

2010. jún. 28. 23:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne egyél lisztes dolgokat és kenyérféléket. Továbbá nincs csokoládé és cukor. Ezzel kezdjük, oké? :) Nem kell rögtön vízen és salátán élni, elég ha egyelőre ezzel kezdjük, egy-két héten belül eldurvulhatnak a dolgok. Milyen tempóban gondoltad a fogyást?
2010. jún. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát gyors :-D ......Úgy gondoltam, hogy elhagyom a kenyeret, a cukros üditőket, meg minden mást tehát csak a viz marad, + elhagyom a péksütiket, a tésztákat és a sültburgonyát is !

Ma elmondom miért történt igy különben : szóval azért, mert hittem egy oldalnak, ahol azt mutatta, hogy 2000 kalóriával kéne fogyjak, holott ez rengeteg :- O És akkor arra gondoltam, hogy ezt a napot úgyis elrontottam

2010. jún. 28. 23:35
 5/9 anonim ***** válasza:

anyám, ez nálad a fogyókúra? :D ...


kfcs kaja és a tonhal egész ok, de a többi...


reggelire keksz helyett zabpehely+tejtermék+gyümi vagy szendvics, minél egészségesebb kenyérből, felvágott, sajt és zöldség vagy kenyérféle jófajta + tojás+zöldség pl.


tízórai joghurt + gyümölcs


ebéd rendes kaja, amit anyud főz


uzsonna joghurt/túró gyümi


vacsora hús + zöldség


és kezdj valamit sportolni, de a fogyókúra nem egy reggeli keksszel kezdődik ;)

2010. jún. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:-D Okés, megértettem
2010. jún. 28. 23:37
 7/9 anonim ***** válasza:

annak az oldalnak semmi baja, amit említesz, de nem ártana, ha nem csak a kalória részt olvasnád el ;)


amúgy meg nem kifogásokat kellene találni, hanem neki kéne állni sportolni és helyesen táplálkozni, .... amit ettél bőven 2000 kcal felett volt, és erről te tehetsz, nem egy internetes oldal

2010. jún. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, remekül kezdted a felsorolást, amiket elhagysz, nagyon jó :) A sportolást én is ajánlom, azzal gyorsítasz a fogyókúrán, és nem az izmaid fognak elfogyni, mert használod őket, hanem a zsír tűnik lassacskán el. :)
2010. jún. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mikor leírtad a menüdet azt hittem hízni akarsz:D

Amiket leírtál dobhatod a kukába, helyette sok csirkemell, zöldség, gyümölcs, kevés rizs, és rohadt sok MOZGÁS!

2010. jún. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!