Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van-e esetleg olyan italpor...

Van-e esetleg olyan italpor amiben kb alig van kalória?

Figyelt kérdés
Azért kéne mert diétások és nincs semmivel bajom csak a vízzel. Megszoktam hogy íze van annak amit iszok és valami kéne amivel tudom ízesíteni a vizem.

2017. júl. 1. 05:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Minden élelmiszer-áruházláncnál kaphatóak olcsó, sajátmárkás cukormentes üdítőitalok, még az italporral sem kell bajlódni.


Aldiban többféle ízben, szénsavas és mentes változatban ízesített vizek: citromos, almás, narancsos, stb.

Sparban a szénsavas Spar Budget víz citromos, málnás meg még valamilyen ízben.

Ezek mind 100 forint alatt vannak, nulla cukortartalmúak, alternatív édesítőszert tartalmaznak, ráadásul általában van bennük egy csomó aszkorbinsav is, más néven C-vitamin.

2017. júl. 1. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajna elég vidéken lakok szóval kicsit drágább is mint 100 ft és nem is hoznak belőle túl sokat :/
2017. júl. 1. 05:27
 3/10 Andizsuzsi ***** válasza:
Bolero. Kismillió féle ízben. Ha feltétlenül muszáj.
2017. júl. 1. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Andizsuzsi jól mondta, a Bolero is jó, ha rá van írva, hogy SUGAR FREE, mint például ez:


[link]

2017. júl. 1. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2017. júl. 1. 06:22
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyébként mennyi kalóriát számítasz az italporra...?

2017. júl. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Facsarj citromot a vízbe, esetleg reszelj hozzá gyömbért és dobj bele pár mentalevelet! Már kész is az ízesített víz.
2017. júl. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

BCAA :)

[link]

Első blikkre drága, de ha mondjuk ugyanannyi üdítőt vásárolnál, mint amennyit ebből kikeversz, az se lenne olcsóbb.

Az almás nagyon finom, és amúgy diétában nekem nagyon hasznos is :)

2017. júl. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Előttem hozzászólót támogatom: BCAA.

Egyrészt védi az izmaid diéta alatt, másrészt finom.

Nem túl egészséges, de cserébe közel 0 kalóriás megoldás a Nestea Zero változata. Szerintem ízre ugyanolyan mint a cukros változat. Illetve ma már van zero fanta, zero cola és zero sprite is. Nem a legegészségesebbek, de ha már az ember nagyon unja a vizet, segítenek.

2017. júl. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én gyümölcsteát főzök (általában a gyümölcstea hibiszkuszból és almakockákból áll, meg ilyen-olyan növényféleség kerül bele ... pl. narancsos teába szárított narancshéj, de lehet levendula, jázmin, vanilia, stb.)

szóval felforralok 1 liter vizet, és egy 800 ft-os ikeás kancsóba öntöm, és bele rakok valami nem túl puccos, de finom gyümölcsteát (néha tescos sajátmárkásat 200 ft-ért) és azt iszom, édesítés nélkül.

télen melegen is, nyáron meg beteszem a hűtőbe.

szerintem jobban oltja a szomjat, mint a víz, jobban hidratál. kalóriaértéke közelít a nullához, árban pedig olcsóbb, mint megvenni az aromával ízesített diétás üdítőket.


javaslom a kipróbálását :) 200 ft-ot megér :)

(általában három filtert kell használni egy kancsónyi mennyiséghez)

2017. júl. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!