Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet leadni...

Mennyi idő alatt lehet leadni 5 kg-t?

Figyelt kérdés
Már egy ideje bajlódom a súlyommal, mindig visszaesek, értem ezt úgy, hogy pl. 2 napig rendesen eszek egészséges kajákat és figyelek a mennyiségre, aztán következő nap meg egész nap zabálok. Sulikezdésre le lehet adni 5 kg-t? Milyen étrendet kéne követnem? Nagyon szeretek enni... Futni is járnék 10-12 km-t meg biciklizni is mennék 20-40 km-t. Így milyen étrendet kövessek? Kalóriabázison ha sportoltam valamit, akkor többet is ehetnék, de em szeretnék. 1200 kalóriás étrend jó lenne? Valaki esetleg írni egy ilyesmi étrendet?

2017. júl. 1. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Siman leadsz ennyit sulikezdesig, de nem csak a tested, az elmed is edzened kell, nem eshetsz zabalasi kenyszerbe minden harmadik nap. Onuralmat kell gyakorolnod magad felett. A kaloria beviteled fugg a kiszamolt napi szukseges kaloria mennyisegeden is es hogy egy nap mennyit mozogsz. 1000-1100 ala ne menj szerintem. Szerezz be egy jo multivitamint, sokat szamit ha egeszseges a szervezeted ezido alatt. Fogyassz sok mentes tiszta vizet.
2017. júl. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ma ezt ettem: Reggelire 60g zabpelyhet 150g zsírszegény túróval és 160ml 1,5 %-os tejjel. Ebédre 160g tőkehalat 125 g főtt rizzsel és 200g fagyasztott zöldségkeveréket (természetesen megpároltam) és ettem mellé Peruvian salátakeverékből 25g-t. Uzsira-vacsira 1 db tescós baracklekváros fánkot egy bögre tejjel. Ez volt 1250 kalória körül. Ez az étrend jó? Fánkot azért ettem, mert az étrendben kevés lett végére a ch és a zsír.
2017. júl. 2. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!