Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt tudok leadni...

Mennyi idő alatt tudok leadni 20 kilot ha hipotireozisos vagyok?

Figyelt kérdés
Egy éve derült ki hogy pajzsmirigy alulműködésem van,(emellett gyanitsa az orvosom hogy mellékvese problémáim is lehetnek) egyetem mellett eléggé nehéz bármit is csinálnom de fogyni szeretnék nyáron...165 cm vagyok s 85 kg mostmár,egyre jobban kezdek letörni,jártam aerobikra heti 4x 2 orát futottam is mellette de egy idő után a testem nem birta...igy nem tudom hogy miként tudnék a betegségem ellen harcolni.Nyári vakációban szeretnék fogyni vizsgák után,két hónap alatt mit lehet elérni s hogyan?
2017. jún. 1. 21:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem ch csökkentéssel (+kb. paleo étrend) sikerült visszatérnem az egészséges testsúlyomhoz, és a TSH-m is lement. Nem az számít, 2 hónap alatt hány kiló megy le, hanem az, hogy olyan étrendet találj, amivel a hormonjaid is javulnak, hosszú távon tartható és folyamatosan fogysz. És ezt folytasd a szorgalmi időszakban is, sőt egyetem után is. A kampányszerű fogyásnak semmi értelme, abból lesz a jojózás, az egészséged pedig tönkremegy.
2017. jún. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!