Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ezt a videót végigtornázzuk...

Ha ezt a videót végigtornázzuk, valóban elégetünk min.110 kcal-t?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=8A6Uai5sQVw&index=15&list=PL..


173 cm, 72 kg lány vagyok

Szerintetek?


Kb. 30 perces ellipszis trénerrel szoktam elégetni (a tréner szerint) 130 kcal-t.


Köszönöm!


2017. júl. 2. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de az nagyon kevés. 130Kcal kb 2-3 gombóc fagyiba van. Szerintem valamit benézel vagy a nullákat vagy nem tudom.
2017. júl. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15 perc közepes tempójù biciklizèssel is többet elègetsz. 130 az semmi szinte.
2017. júl. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnos használtan vettem az ellipszis trénert, nem tudom, milyen értékek vannak beleállítva, mert a használati utasítás nem volt hozzá. De egy másik kérdésem alá azt írták, hogy ennyi (130) a reális. Pedig a kalóriabázis kb 300-at hoz rá, de azt lehurrogták.

Most akkor mi az igaz? Kb 7-es fokozaton tekerem, ami már megizzaszt.

2017. júl. 2. 14:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyèl egy normàlisabb pulzusmèrőt(polar pl.) azt betudod àllìtani a saját ertékeidet, ès jobb eredmènyt kapsz. 130 kalòria nagyon kevès. Egy jò közepes tempòban 13-16 perc alatt elègetsz ennyit.
2017. júl. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!