Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeptemberre lehetséges...

Szeptemberre lehetséges leadni 6 kg-t?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy tele van már az ilyen kérdésekkel a GyK. Azt is tudom, hogy ez függ magától a kiindulási súlytól is. Még iskolaidőben kezdtem a diétát 64 kg-ról. 58 kg voltam június elején. Ez a 6 kg nagyon sok idő alatt ment le, mert nem tudatosan ettem, és csak keveset mozogtam, de már ez is változás volt az addigiakhoz képest. Június végén, azaz egy hete jöttünk haza egy kirándulásról, amin visszaettem 1 kg-t a helyi kajákból. Szeptemberre 53 kg szeretnék lenni. A nyáron heti három darab 2 órás fociedzésem lesz. Mivel ezek nem valami intenzívek, így eljárnék reggelente futni, meg biciklizni. Tekerni régebb óta tekerek, a futást most kezdem, ahogy a számolgatást is (kcal+makro)

Így lemehet? Illetve mit érdemes még elhagyni, beiktatni esetleg?



2017. júl. 4. 07:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó az étrend, simán.
2017. júl. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még hetet is.
2017. júl. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Simán letudod adni.

Figyelj a kalóriára, zsírral az emberek nem is tudják mennyi kalóriát visznek be okvetlenül. Ajánlom neked az esti futást, csak reggel és délben szendhirátot ( abbol is korpás, rozsos kenyeret) húsból csak csiket pulykat, párolva vagy sütőben olaj nélkül, zoldségekkel. Este edzés előtt vagyután fehérjét fogyassz : tejturmix, hozzaadott cukor nélkül, túró zöldségekkel, esetleg csirkével,


Ha ezt a kettőt összeilleszted, még lehet több is lefog menni :)


Remélem segítettem :)

22/L

2017. júl. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!