Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez miert tortenik velem?

Ez miert tortenik velem?

Figyelt kérdés
1 hete kezdtem a dietamat,kevesebbet eszek de tobbszor!es ma,s tegnap is kicsivel tobbet ettem es rosszul lettem :( ereztem hogy kihanyom amit megettem...miert tortenik ez?meg csak egy hete fogyozom,szabad ilyennek tortennie?
2017. júl. 5. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem évek alatt sem történt ilyen, ez nem várható, de lehet, hogy túl sokat változtattál vagy érzékenyebb vagy. Csuda tudja, most nyáron rosszul is lennék, ha annyit ennék, mint máskor, pedig rám ez nem jellemző. De most ez van. Hányni azért erős. Nem ettél valami romlott ételt vagy valami? Bár extrém esetben akár még pszichés okot is el tudok képzelni, így ezt nem lehet megmondani.
2017. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tavaly is ugyanez volt de akkor ket honapig dietaztam :/ es elmentunk a baratokkal pizzazni es ott is tobbet ettem,nem sokkal de tobbet a megszokottnal es rosszul lettem :( utanna abba probaltam hagyni mert mar oda kerultem hogy nem akartam befogadni a hust csak a zoldsegeket es ket hetembe kerult amig visza tudtam allni normal etrendre addig megettem es kihanytam...elegge ketsegbe vagyok esve hogy ez megint visza jott,akkor mar a borom is kifeheredett es szedultem,annyira nem tudtam enni,mert nem jott,alig tudtam viszaallni nem akarok megegyszer oda kerulni :(
2017. júl. 5. 21:43
 3/4 anonim válasza:
Nem lehet hogy össze szűkült a gyomrod , és mikor tobbet ettel lett hanyingered? Érzékenyebb vagy a sok kajara emiatt?
2017. júl. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Es ez mar egy het utan is lehetseges?
2017. júl. 6. 05:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!