Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jól ettem tegnap mégis zabálha...

Jól ettem tegnap mégis zabálhatnékom van?

Figyelt kérdés
3 műszakba dolgozok ezt hozzátenném jelenleg éjszakás vagyok. Megyek utána mindig sportolni vagy eleve bicajjal megyek be dolgozni. Reggelire ettem tojást,uborkát,paradicsomot salátát. megittam egy kávét csak tejjel. Ebédre grillezett csirke párolt zöldséggel. Délután volt egy kis vétkezés egy fehérje szelet. Aztán este salit ettem a munka alatti szünetemben. Majd hazaértem és már a műszak végén üldözési mániám volt meg teljesen depressziós lettem,hányinger pihenni se tudtam. Most megettem 2 szendvicset meg egy banánt és mintha kisimult volna az idegrendszerem,elmúlt a hányinger sokkal jobban érzem magam. Ez normális hogy ennyire kívánom a szénhidrátot? Jól csináltam eddig és folytassam? Most ettől eltekintek ennél a 2 szendvicsnél egy étkezésre eddig 3x annyit is felfaltam...Vagy most mi van?
2017. júl. 6. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:

A magyarázat a jelenségre: nem ettél jól.


Mondjuk mennyiségeket nem írsz, így nehéz megmondani, de abból, hogy a fehérje szeletet "vétkezésnek" tekinted, szinte borítékolható, hogy alullőtted a kalória- és tápanyagmennyiséget.

2017. júl. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy reggel rendesen eszel, az a legfontosabb étkezés. Vigyél magaddal valamit a melóba és délben egyél rendes ételeket. 3 műszakot nem lehet salátán lehúzni.
2017. júl. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is koplalósnak tűnik a tegnapi étkezésed, így mennyiségek nélkül is. Nem csoda, ha nem bírod.


Ha rendes kalóriamennyiséget eszel, akkor meglátod, hogy bírod-e a kevés szénhidrátot. Hirtelen váltásnál az emberek nem szokták jól bírni, nekem speciel pár évszénhidrátszegény étrend kellett ahhoz, hogy extrém szénhidrátszegény szinten ne legyek zombi 2 napon belül, de aki kevésbé hedonista és hirtelen vált, annak is kegyetlen tud lenni az első jópár hét.

NAGYON kevés szénhidrátot ehetsz. A ketogén diéta (amit a fentiek alapján valószínűleg csinálsz, ha véletlenül és rosszul is) remek, de kezdőnek érdemes utánanézni, hogyan is kell csinálni, hogy ne legyen rosszul, koplalni pedig annál is rossz ötlet, kevés szénhidrát mellett több zsírt kell enni, mert a túlzott fehérjebevitel sem jó, energia pedig kell.

2017. júl. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még valami. Van, akinek sok szénhidrát kell, hogy jól érezze magát. Fél évig is élhet extrém szénhidrátszegényen, szenved, mert neki nem az a jó. Működik, hisz úgy működik a testünk, hogy nem kell szénhidrátot ennünk, de közel sem ideálisan. Az ilyen ember egyen szénhidrátdúsabban, nincs azzal semmi baj.
2017. júl. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!