Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet az első heteket...

Hogy lehet az első heteket kibírni fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés
Ez az első hetem, mindenből kb fele annyit eszem, mint eddig, hiába megvan az 1200 kalória, mégis nehezebben bírom,mint amikor 2000 kalóriát ettem chipsből, édességből,miegymásból.
2017. júl. 8. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Talán ne ejtsd vissza annyira a kalóriát. Ha nagyon tempósan akarsz fogyni, akkor mozogj többet.

Én sosem bírnám 1200-zal, a fogyásom elején 2000 is csak remek étrenddel ment... No igen, testreszabott étrend jó elosztással, az sokat számít. S a kemény elhatározás is, persze az éhezés kínjaira az nem jó, akkor változtatni kell, mert valamit rosszul csinálsz.

2017. júl. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2000 kalóriával én hízok. Az utóbbi időben nagyon elhanyagoltam magam, ezért felszaladt 15 kg. Most van 1 olyan érzésem, hogy az a legnagyobb baj, hogy nem eszem zacskó számra a chipset meg édességet. De hogy lehet hozzászokni?
2017. júl. 8. 16:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 1500 kalóriázom. Mivel a keretmbe így sokminden belefér, nekem pl nem volt nehéz az eleje sem. Talán picit te is emeld fentebb, és ha hozzászoktál, akkor fokozatosan csökkentsd. Így több időd lesz szokni.
2017. júl. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elhanyagoltad magad, az evésbe menekültél. Most meg hirtelen le akarsz dobni 15 kilót. Először olyan elfoglaltság, és olyan mozgás kell, ami örömet okoz. Életmódváltás kell, nem a kaját megvonni egyből. Csak lassan fokozatosan. Felépíteni egy tervet, ami ha néha meghiúsul ne dőljön össze a világ.
2017. júl. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
No igen, nekem a 2000 kcal sok felesleggel volt jó (de fogalmam sincs a te feleslegedről s persze az anyagcserénk sem egyforma). Viszont ma már megy akár az 1300 kcal is, jóllakottan. Meg kell találni a megfelelő módszert és kalóriakeretet, mozgást, amivel tudsz fogyni. Felezni az ételt brutális.
2017. júl. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én hetek óta szenvedek ugyanígy. 1200 kalória kellene "elvileg" a heti 1 kiló fogyáshoz, de nem ment. Egyszerűen túl kevés volt. Most sikerült az első 2 hét, 1700 kalóriával amibe egy csomó minden belefér. Mellette a 2 futás és 2 súlyzós edzés is remekül ment. Ja és láss csodát, le is ment az első 2 kiló! Emeld a kalóriát, én most ezt az 1700-at megszoktam, úgyhogy lemegyek 1600-ra jövő héten.
2017. júl. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!