Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális ez? Miért nem látszód...

Normális ez? Miért nem látszódik az eredménye?

Figyelt kérdés
tegnap volt egy hónapja hogy belekezdtem egy változásba, egy diétás étrend napi fél óra tornával fogyás céllal ( az elején 2x fél óra volt, aerobik jellegű, de a térdem nem bírja) alap dolgok történtek meg, elhagytam a fehér kenyeret és a más fehérliszteset is nagyon mérsékeltem, bevezettem a napi ötszöri kicsi étkezést és próbáltam az egészet eltolni fehérje irányba minél kevesebb szénhidráttal. meg figyelem a glikémiás indexet, próbálok úgy választani. minden héten egyszer mértem magam, kezdetben elején 3 kiló hirtelen, aztán egyre kevesebb és így a végefelé beállt 1 kiló fogyásra átlagban. (bárcsak így is maradna) egy hónapja 180 centihez 112 kg-t mutatott a mérleg, tegnap 103,5 ha csal is számoljuk 104nek mindegy. de az van hogy én (és más sem) semmiféle változást nem tapasztalok magamon. ha már csak megfogok egy fél kilós sertészsírt annak is van súlya, szép kis térfogata, és elvileg eltűnt rólam 8 kiló és semmit sem érzek belőle mennyire van ez rendben? ugyanúgy hatalmas pocakom van, úszógumi, és hát nem szép na. ugyanúgy minden torna végére szakad rólam a víz és az anyagcserémen sem veszem észre hogy felgyorsult volna
2017. júl. 8. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Legyél egy kicsit türelmesebb.

A 8 kg-ból legalább fele víz, amit lassan adtál le, az már zsír.

Emellett még mindig 100 kg felett vagy, 90 kg körül kezd el látszani.

Ne csüggedj, ne add fel, tartsd a lassú ütemet.

Sok sikert, kitartást kívánok!

2017. júl. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

bakker 112 kg voltal!!! ugye nem 1 honap alatt erted el ezt a sulyt? a fogyas is olyan mint a hizas, ido kell neki.


en 6 honapja tartom a dietamat es rajta az utolso 2 honapja latszodik meg.

2017. júl. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!