Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 csalónap után 2.5 kiló hízás?

1 csalónap után 2.5 kiló hízás?

Figyelt kérdés
Szóval 3 hete állt a mérleg, néha 20 dkg-al kevesebbet mutatott, néha többet, max ennyi volt a változás. Igen minden nap mértem magam. De valahogy a fránya 70-től nem akar lejjebb menni. Vasárnap beiktattam egy csaló napot, erre ma reggel ráálltam a mérlegre és 72.5 kg mutatott. Nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek. Ez lehetséges? Hozzáteszem már korábban kezdtem és erre a hétre heti fél kiló fogyással 67 kg-nak kéne lennem. De gondolom nem fog össze jönni. Begurultam na! A mérleget azóta eldugták előlem (kérésre). Augusztus közepéig reális még a 65? Az a végső célom.

2017. júl. 10. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
realis, a tested pedig tartalekolt és a plusz elelem miatt meg is kötött gyorsan nemi vizet 1 nap utan ez garantaltan nem zsir. hajra, lehet keves a defict, vagy sok a deficit de keves a mozgas ezert lassu a metabolizmus, vakon nam tudunk többet segiteni, de mindenestre realis
2017. júl. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nálam is volt ilyen, hogy egy héten semmit sem fogytam kb, pedig ugyanúgy követtem a diétát. Nem mindig egyenletes a fogyás aránya hetente :)

Ha előtte koplaltad magad akár pár napig, akkor megvan az ok a hirtelen súlygyarapodásra.

2017. júl. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez elég ilyesztő tud lenni de nyugi mert egy csalónaptól fizikai képtelenség 2,5 kg-ot hízni.


Én rendszeresen csinálok csalónapot,körülbelül 2 hetente egyszer és mindig több vagyok másnap 2 kg-al.

Ez változó idő alatt tűnik el,volt,hogy rá 2 napra már újra a régi voltam,de a leghosszabb idő sem volt több 4 napnál és visszaáll a súly.

Ez a felhalmozott salakanyag és vízmegkötés.

Plusz ha menzesz környékén vagy még az is rátehet pár lapáttal.


Viszont 5 kg 5 hét alatt...hát nem tudom.

Elvileg lehetséges de ahhoz nagyon nagyon oda kell figyelni a kalóriákra.

2017. júl. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!