Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék Hogyan?

Fogyni szeretnék Hogyan?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok

156cm 47-48 kg szerintetek ez már daginak számít?

Nem azt mondim higy az egész testem érzem dagi.

A combom utálom mert szerintem vastag.

Arról szeretnék valahogy kicsit fogyni.

Persze tudom nem.lehet CSAK combról fogyni.

Tudnátok nekem tanácsokat adni ezzel kapcsolatban?

És még az lenne a másik dolog hogy sokan azzal csúfolnak hogy lapos vagyok hátul.

Erre tudnátok adnk valami tanácsot?

Köszönöm.


2017. júl. 15. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Séta, futás, torna formálja a combot, feneket.

Ne másoknak akarj megfelelni, hanem saját magadnak.

2017. júl. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy dagi, már amennyire pusztán az adatokból meg lehet mondani. 13 éves korban nem nagyon kellene diétázni, mert erőteljes átalakuláson megy át a szervezeted, amihez energia kell. Valószínűleg ismered az unalomig ismert tanácsokat: étkezz gyakrabban, de kevesebbet, kerüld a zsíros, cukros dolgokat, egyél sok zöldséget, stb. És persze mozogj sokat, sétálj, kocogj, bringázz, ússz, kirándulj! 13 évesen nem érdemes azzal foglalkoznod, melyik részed mennyire gömbölyű vagy lapos, most alakul még csak a felnőtt tested. Aki ezzel csúfol, attól kérdezd meg, megy-e 50 normális fekvőtámasz, mert szerinted attól férfi a férfi. Amúgy a gömbölyű nők jelentős része a Photoshopnak vagy a plasztikai sebésznek köszönheti az idomait.
2017. júl. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!