Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki próbált már így fogyni?...

Valaki próbált már így fogyni? Mennyire hatásos? ( Tanácsokat kérek, aki oltogatna meg játssza az eszét az ne írjon. )

Figyelt kérdés

Szóval ha abbahagyom az evést, és max pl minden másnap annyi élelmet veszek magamhoz ami elég a "túléléshez". Gyorsan fogyhatok? Volt olyan aki próbálta?

Nekem nagyon gyors fogyási módszer kell! Egyéb tippek? Nem érdekel ha veszélyes.



2017. júl. 9. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel csak tönkreteszed a szerezeted. Kb. le fog állni az anyagcseréd.

Ezen kívül, ha elkezdesz megint enni, vissza fogosz nagyon sokat hízni.

2017. júl. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A szervezeted úgy fog reagálni mintha éheztetnéd és ezért még azt a kicsit is elfogja raktározni és nem biztos hogy fogyni fogsz és nagyon nem egészséges.
2017. júl. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Figyelj, én próbáltam... és eszméletlenül fogyaszt. Tehát kb 2 nap alatt fél kiló, vagy több is lehet. De egyáltalán nem éri meg!!! Hiába fogytam le, utána elkezdtem enni, de 1 almát reggelire, meg egy barackot vacsorára és délben salátát, így is elkezdtek felcsúszni a kilók! Az éheztetéssel nem mész semmire, mert az egy ördögi kör és egyre kevesebbet és kevesebbet fogsz majd enni, hogy megtartsd a súlyodat, és ez egyáltalán nem jó... Inkább egyél sok zöldséget, kevésbé zsíros húsokat és mozogj rengeteget!!
2017. júl. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy elég a túléléshez? Rövidtávon a semmi is elég, hosszútávon viszont a pici deficit is éhhalál. Illetve ha az érdekel, hogy mennyire tud belassulni az anyagcseréd s az mennyi, azt nem lehet megmondani, tuti erősen egyéni.


Semmi értelme gyorsabban fogyni, mint ami egészséges. Egyrészt mert nem egészséges, másrészt mert kis gyorsulásért nagy árat fizethetsz, az anyagcseréd lassul, izmot vesztesz, rosszul érzed magad... Ennyire nem lehet sürgős a fogyás. Épp elég nehéz normálisan fogyni sokunknak.


De ha gyorsítani akarsz, egyél keveset és mozogj rengeteget, ha bírsz. Evés terén egyszerűen nincs nagy mozgástér, kevés mozgással nulla evéssel "jó", ha 2 kilót fogysz hetente (ha nem lassul be az anyagcseréd nagyon), hacsak nem vagy nagy súlyú. Egyszerűen nem tudsz nagyobb kalóriadeficitet összehozni sok mozgás nélkül. A sok mozgást pedig szinte senki nem bírja kevés evéssel.

2017. júl. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogyan előttem is írták, nem lehet vele fogyni úgy, hogy egészséges legyél hosszútávon. Hogyha egy konkrét dátumra akarsz lefogyni, ami 2-3 hét múlva van és csak arra az időre, akkor meg lehet próbálni, de ez attól még káros. Az agy szénhidrát segítségével működik, ergo ezek a CH-diéták körülbelül hülyítenek. Legtöbbször nem is a mennyiség a lényeg (persze az is!!) hanem a minőség. Egy mentálisan beteg ismerősöm sajna nem evett és még nem is ivott, amíg emberek között volt. Nem fogyott semmit se. Mert, ha nem is sokat, de délután evett valamennyit. Enni kell. Próbálkozz, de nagy valószínűséggel meg fogod bánni, már ha egészségesen akarsz élni.
2017. júl. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!