Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kenyér-megvonás és fogyás?

Kenyér-megvonás és fogyás?

Figyelt kérdés

Van az a mendemonda hogy ha nem eszel fehér-kenyeret akkor fogyhatsz, van ennek bármi bizonyított alapja?


Igazából tapasztalatok érdekelnek főleg, ilyen-olyan cikkeket sokat olvasni a neten de az érdekelne ha te kipróbáltad mit tapasztaltál és mennyi ideig próbálkoztál?


2017. júl. 19. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez így önmagában kevés. Persze hozzájárulhat, de ha megeszel helyette más fehérlisztes vagy épp cukros szemetet, akkor nem ér az egész semmit.

Az még nem eredményez egy tényleg sikeres fogyást, ha valamit teljesen megvonsz.

2017. júl. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam és nem fogytam. Azért mert helyette mást ettem, tehát nem volt kalóriadeficitem. Most mindent eszem csak mértékkel és a heti 1 kg lemegy.
2017. júl. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igazából helyette vagy extrudált kenyér ami sajnos nem igazán laktat, vagy puffasztott rizs néha búza, esetleg magvas barnakenyér
2017. júl. 19. 14:06
 4/10 A kérdező kommentje:
kenyérmentesen vagyok már egy hónapja, vacsorára saláta némi sajttal az íze kedvéért, tea cukor nélkül nekem eddig nem igazán jött a siker
2017. júl. 19. 14:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki eddig szinte mindenhez evett kenyeret akkor lehet fogyni de önmagában édes kevés.
2017. júl. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor fogysz, ha kalóriadeificitben vagy.


Volt, amikor sok kenyeret ettem, és sovány voltam. Utána 1 évig nem ettem kenyeret, mégis híztam. Mostanában sok kenyeret (inkább kiflit, de mindegy) eszek, és sovány vagyok.

A kenyér, szénhidrát, rizs, krumpli, tészta, cukor száműzése nem eredményez fogyást. A kalóriadeficit igen.

2017. júl. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kenyér önmagában nem hízlal, a kalóriatöbblet hízlal. Hiába nem eszel kenyeret ha nem vagy kalóriadeficitben nem fogsz fogyni
2017. júl. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a többiekhez, kivéveahhoz, aki szerint semmit nem szabad megvonni. Nincs étel, amit ne lehetne megvonni s egy, az átlagemberénél jóval egészségesebb életet élni, de persze az inkább a kenyér legyen s ne a zöldség... Kenyér egyáltalán nem kell. Lehet enni, de remekül meg lehet lenni nélküle, sőt, sokunknak sokkal jobb úgy.


Én akármilyen színű kenyér nélkül sem fogytam évekig, hisz nem voltam deficitben. Van, aki elhagy valamit és automatikusan deficitbe kerül. Nem mindenki.

2017. júl. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Félreérthetően írtam. Nem élelmiszerre értéttem, hanem mondjuk szénhidrátra vagy zsírra. Kenyér nélkűl vígan lehet élni, én se eszem.
2017. júl. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát én lefogytam 1 hónap alatt 7 kg-ot úgy, hogy megvontam magamtól a szénhidrátot. Tehát semmi tészta, kenyér, risz, krumpli, süti csoki stb. Pusztán a kenyér nélkül nem tudom milyen... De persze kell egy kis szénhidrát, szóval ez nem működik hosszútávra
2017. júl. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!